czwartek, 4 września 2014

Nie takie miłe kwiatkiJak co roku z początkiem września po wakacyjnej przerwie rusza Puchar Borów Tucholskich. Tak jak w zeszłym roku tak i teraz tym pierwszym po-wakacyjnym marszem będzie Warownia. Marsz, którego ojcem jest nasz niezmordowany Krzysiu Nowak. Dla wielu tylko to nazwisko jest najlepszą rekomendacją tej imprezy, a tym którym nie wystarcza to jeszcze trochę tu dopiszę. 

Marsz odbędzie się 13-14 września. Bo są etapy nocne i dzienne. Jak na razie jest regulamin (dostępny tutaj) a nim oczywiście wszelkie niezbędne informacje. Tym razem Warownia odbędzie się w Lnianie, to jest gdzieś tam koło Świecia czyli znowu tereny zupełnie dla nas dzikie i nieznane. Sporo tras do wyboru, między innymi nawet trasa TORTURYstyczna (są tacy których to kręci!). No i generalnie motyw jest taki - Flałer Pałer. A jak znam Krzyśka i Karola to z pewnością ten pałer trzeba będzie w sobie mieć żeby przezwyciężyć na trasie te wszystkie "flałer" (przez określenie flałer rozumiem po prostu chaszcze, 3 metrowe pokrzywy, krzewy cierniste, wszelkiej maści chwasty, mchy i porosty).


My wormsy niestety nie wystartujemy bo akurat ten termin wybitnie nam nie pasuje. Ale gorąco zachęcamy innych do uczestnictwa bo tam to się będzie działo, a czas jest teraz tak piękny że w lasach widoki,powietrze i cała aura jest iście baśniowa!

PS. Ewentualnie jak ktoś sobie nie poradzi na marszu to może chociaż grzyby pozbierać :)

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets