O nasSTAR WORMS ma już 10 lat z hakiem i chyba wypadałoby po tej dekadzie(ale to poważnie brzmi!) przedstawić się. Bo jak dotąd wpisu takiego na naszym blogu nie było. Może to dlatego, że sami nie potrafiliśmy się określić ale przecież od kiedy człowiek zaczął rozumować na tej ziemii zaczął sobie z czasem zadawać pytanie KIM JESTEM, PO CO JESTEM itd. No i my tak samo! Ale po 10 latach można pokusić się o scharakteryzowanie tego co to takiego jest to STAR WORMS.

No więc STAR WORMS (czasami sobie skrótowo piszemy SW albo po prostu wormsy) to taka grupa, paczka znajomych osób. Przyjaciół oraz kumpli. Łączą nas ze sobą przeróżne relacje, niektórzy z naszej ekipy znają się od lat niemal dziecięcych, a inni wprost przeciwnie poznali się na jakimś już etapie tej drogi. A relacje które między nami zachodzą powstają na skutek wspólnych działań które cały czas staramy się inicjować. Innymi słowy nasze relacje tworzą nasze wspólne przeżycia. Pod sztandarem star worms są to przeżycia niemal wyłącznie wesołe, pozytywne, zabawne, miłe, wspaniałe, radosne, wariacyjne, odlotowe, przyjemne i superanckie! W jaki sposób działamy tzn co takiego robimy wspólnie? Oto jest pytanie! Bo przez 10 lat charakter star worms mocno się zmienił. 

Z początku byliśmy czwórką kumpli, którzy od tak sobie nazwali sobie swoją paczkę. Nazwa służyła nam w imprezach na orientację jak i również używaliśmy jej na boisku. Z czasem poszerzały się nasze zainteresowania to też niemal wszystko co robiliśmy wiązaliśmy ze star worms. To ten byt który powołaliśmy do życia motywował nas do wspólnego działania, do tworzenia czegoś, do robienia wariacji. Star worms nieustannie zmieniało swój kształt, aż do chwili obecnej w której za żadne skarby nie potrafimy sprecyzować które działanie zajmuje nas teraz najbardziej! I bardzo dobrze bo nie zamykamy się, ciągle szukamy nowych rzeczy, bawimy się, cieszymy się, poznajemy ludzi, podróżujemy, odkrywamy i mamy w tym wszystkim wielką frajdę!

A od kilku lat już opisujemy nasze przygody na tym blogu, który traktujemy jak pamiętnik, którym dzielimy się z wszystkimi innymi :)

Dzisiaj star worms mocno się w nas zakorzeniło. I w sumie to jest tak że jesteśmy cały czas bardzo luźną grupą, nie mamy czegoś takiego jak jakieś sztywne członkostwo, nie mamy jakichś zasad na zasadzie której ktoś wormsem jest a ktoś nie jest. Tego to ciągle nie potrafimy określić. W tym momencie w składzie star worms jest niecałe 10 osób ale zawsze staramy się być otwartymi dla wszystkich to też nie raz, nie dwa bywały momenty że było nas więcej :) tak jakby na czas kiedy działamy razem, np dwóch wormsów i 4 osoby z poza naszej grupy to czujemy jakby wszyscy byli wtedy wormsami!

Bo to właśnie wspólne akcje, działania, przeżywane przygody tworzą nas i to właśnie jest star worms!

Czym jest więc star worms na dzień dzisiejszy? Przyjaźnią, dzielonymi razem zainteresowaniami i pasjami, wspólnie spędzanym czasem, wspólnymi przygodami, wypadami. Wspólnymi przeżyciami. A po dziesięciu latach również naszymi wspólnymi wspomnieniami!
 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets