sobota, 17 maja 2014

Urwisko szalonego zielarza

CO za kuziel!
Znowu dawno nas tu nie było ale mamy same dobre informacje! Trzeba będzie nadrobić zaległości bo przez Wormsak mamy dwa tygodnie z życia wyjęte. Ale zanim nadrobimy zaległości to najpierw pójdziemy z czasem i damy tutaj zaproszonko na super zapowiadającą się imprezę InO. Już samo nazwisko - Krzysztof Nowak powinno zachęcić do startu wszelkich marszowiczy, którzy lubią być zrównani z ziemią, przeczołgani po gruncie, a wszystko to... w haszczowatych zielskach!


Urwisko! Tak właśnie ta impreza się zwie. Wszystko rozegra się już niedługo bo 7-8 czerwca na górzystym i nieprzyjaznym terenie w Gdyni Chyloni. Tutaj jest oficjalna stronka imprezy i polecamy tam oczywiście zajrzeć, żeby zasięgnąć wszelkich informacji (zawsze to jednak dobrze wiedzieć na co się piszemy, żeby potem nie było zgrzytania zębów, że "Panie! Pan nas chciałeś wymordować tutaj!"). 

Wchodzimy na stronkę i w oczy rzuca nam się szalony zielarz rwący zielsko z taką wybuchowością i obłędem w oczach, że zdrowy rozsądek każe nam wracać pod ciepłą kołderkę. No ale nie robimy tego, patrzymy na trasy, a tam m.in. takie warianty: Trasa Trochę Trudna, Trasa Bardzo Trudna, Trasa Nieludzko Trudna. Do tego dołóżmy iż nad marszem pracuje również kolejny wyjadacz Karol Wroński i można wnioskować że Urwisko to będzie potężna wyrypa. No na pewno będzie!

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was na zbliżającą się wielkimi krokami Zemstę Szalonego Zielarza!I żywy stąd nikt nie wyjdzie! :)

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets