środa, 30 kwietnia 2014

Odliczanie do wybuchu


No to ruszyliśmy teraz i to tak z kopyta! W końcu ostro bierzemy się za organizację i teraz siedzimy nad Wormsakiem dzień w dzień, kombinujemy, myślimy, działamy, projektujemy. Ile rzeczy się dzieje ile pomysłów przewija! Burza mózgów taka że aż błyska. Oto nadszedł ten najlepszy czas organizacyjny kiedy już na maksa trzeba spinać poślady żeby się wyrobić, a pomysły narastają i nagęszczają się jeden na drugi i jest tego coraz więcej! I bardzo dobrze bo chcemy żeby to był na prawdę bombowy marsz, super przygoda i wielkie wariacje i atrakcje dla wszystkich którzy się tam zjawią.

Przez najbliższe dwa tygodnie na pierwszym planie będzie tylko i wyłącznie Wormsak. Cała reszta (włącznie z wszelkimi funkcjami życiowymi jak oddychanie, żywienie) schodzą na dalszy plan. No musi być wybuchowo i dołożymy wszelkich starań żeby było wielkie boom!

Mało tu piszemy i przez najbliższe dwa tygodnie pewnie nic nowego nie napiszemy. No bo wormsak. Ale za to zapraszamy was na stronkę:

www.wormsak.pl 

Gdzie znajdziecie wszystkie informacje na temat naszego marszu oraz na fejsbukową stronkę wydarzenia. Tam też się sporo rzeczy pojawi.

Zapraszamy eksplozyjnie apokaliptycznie!

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets