czwartek, 20 grudnia 2012

Polub rowerowce!My co prawda na rowerach nie jeździmy bo tak się składa że nikt z nas nie posiada dwóch kółek (tzn. Gosia ma rower ale lepiej dygać pieszo chyba niż się nim męczyć). Ja kiedyś miałem z przyjęcin jeszcze ale mi zakosili... złodzieje jedne. Rowerów więc nie mamy co nie znaczy, że rowerów nie lubimy. A rowery lubimy tym bardziej gdy śmigają na nich fajni goście tacy jak choćby Rowerowce! 

Chłopaków poznaliśmy jakiś czas temu na jednej z imprez na orientację. Tam akurat startowali pieszo no ale przyjechali oczywiście na rowerach. 

Takich rowerowych wypadów mają na swoim koncie rzecz jasna  dużo więcej. A jeszcze więcej planują w najbliższym czasie. A że lubimy pomagać ludziom którzy propagują inicjatywę, lubią wariację i przygody to też dziś zachęcamy was do polubienia ich facebookowej strony z sympatycznymi roweroOwcami. 

Rowerowce na przyszły rok planują swoją największą wyprawę: rowerami w Bieszczady i z powrotem. To się nieźle namachają na tych rowerach. Wiadomo jak to jest z tego typu wyprawami, niestety chcąc nie chcąc potrzebna jest kasa i chłopaki będą poszukiwać sponsorów. A te lajki na ich fejsbukowej stronce mogą im w tym pomóc! 

My robale oczywiście trzymamy kciuki za ten ich największy wypad jak i za każdy mniejszy wypad ekipy rowerowców! Niech się grupa rozwija i rozkwita!


0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets