czwartek, 20 grudnia 2012

Rozkręca się ZIMnO


Jesteśmy już po trzech imprezach z cyklu ZIMnO w tym roku. I o ile jutro nie będzie końca świata to czekają nas następne imprezy. A kolejna z nich jeszcze w tym roku, w ostatni dzień tego roku - ponownie w Czersku!

Będzie to "Sylwestrowa gra miejska", którą organizują chłopaki z lukspolu - Czarny oraz Filip. Z tego co już wiadomo to impreza ta będzie łączyła różne formy orientacji. Chyba nie trzeba dodawać, że będzie ciekawie!

Więcej info na temat tej imprezy już niebawem. 

Tymczasem, pomimo iż oficjalnego kalendarza nie ma, wiemy już że również w lutym (dokładnie 16 lutego) odbędzie się impreza ZIMnO organizowana przez... a tego to na razie nie zdradzimy! Może tylko lekko uchylimy rąbka tajemnicy i dopowiemy że będzie to impreza debiutancka. Chyba nie trzeba dodawać, że będzie ciekawie!

To trzymajcie się ciepło wtedy. Ciao!

1 komentarz :

  1. Gratuluję chłopaki świetnego występu na Smashinie... Smashino!!! Obsada zawodów była pierwszorzędna, więc sukces tym większy. Uwielbiam nocne nawigowanie na pełnej mapie, jeszcze jak samemu trzeba decydować po jakie punkty i w jakiej kolejności iść to tym bardziej. Tym razem mnie nie było, bo sobie robię zimowy odpoczynek od startowania, ale wkrótce dołączę do InOwej karuzeli. Póki co robię marszyki relaksacyjne, jutro turlam się ze Smętowa do Tczewa zielonym szlakiem, 71 km, wstaję o 3 rano. Dla Gniewu zapowiadają na jutro mróz -18 stopni, więc będzie zabawa po pachy! Juupiiiii!!!

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets