wtorek, 18 października 2011

Szukamy gitary


Szukamy gitarzysty do zespołu. Gdyby ktoś był chętny bądź znał kogoś kto mógłby być chętny, a może nawet jest chętny i chciałby sobie nieco pograć, to niech ten ktoś da nam znać w jakikolwiek sposób. Bo chcemy grać, a tylko gitary brak.


Gitarzysta najlepiej jeśli byłby z metalowym zacięciem, no powiedzmy że chociażby z rockowym. Byle był gość z pazurem i jajem. A jak nie to się zrobi tak żeby był. Zespół, który tworzymy w zasadzie jest już stworzony, tzn istnieje jako tako ale tak raczej słabo. Bo jest basior na którym ja pomykam, jest perka gdzie popitala nasz perkusista (często również Czępa tam ciska po bębnach i talerzach), gitara też niby jest... Ale z gitarą jest taki problem, że pojawia się na próbach raz na ruski rok, a żeby coś stworzyć to trzeba jednak trochę przysiedzieć. No i my trochę siedzimy i nawet kilka motywów do grania jest ale to ciągle za mało. Gitara jest potrzebna!

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję! Jeśli brzdękolisz na gitarze bądź znasz kogoś kto brzdękoli to wal do nas jak w dym. Przyjmiemy czym chata bogata. Tylko najpierw daj znać.

A tak przy okazji gdyby ktoś coś wiedział o jakimś wokalu to też jesteśmy chętni. Znaczy się - szukamy wokalu.

No i gitarzysty. Żeby trochę popykać sobie no!

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets