piątek, 12 sierpnia 2011

MnO Garczyn


Marszy nigdy nie zawiele, a w dzisiejszej dobie jesteśmy świadkami rosnącej popularności tej formy spędzania czasu. A to nas cieszy. MnO wychodzi teraz coraz więcej, jak grzybów po deszczu. My w naszym rejonie mamy przecież aż 4 puchary i jest to ewenement na skalę całej Polski pewnie. Jest Puchar Borów Tucholskich który zaraz ruszy po wakacyjnej przerwie, jest III edycja LATInO która powoli będzie dobiegać końca, jest też i ZIMnO zimową porą no i last but not least Puchar Starogardzki w rejonach Starogardu. Wychodzi więc na to, że imprez jest tyle że właściwie co tydzień bądź dwa można gdzieś startować. A są jeszcze przecież imprezy poza naszymi terenami. Też jest ich sporo, a tej jesieni będzie o jeszcze jedną więcej. Mam tu na myśli MnO Garczyn.

Rejony Kościerzyny to dla nas miejsca cały czas dzikie i nieodkryte, a imprez na orientację jest tam niewiele. Tym bardziej cieszy, że coś tam powoli raczkuje. My z Kosą byliśmy dwa lata temu (ale ten czas leci!) w Kościerzynie na imprezie zwanej LOST no i bawiliśmy się świetnie. Wiedzieliśmy, że to kwestia czasu aż znowu zacznie się tam coś dziać. No i oto jest - MnO Garczyn, organizowany przez UKS Olimpijczyk Skorzewo oraz m.in organizatora Lostów, na których byliśmy te dwa lata temu. 

Do imprezy zostało jeszcze sporo czasu bo ma ona odbyć się 22 października (choć częściowo zależy to od terminu Harpagana i wszystko może się zmienić), a kroki które zostały już poczynione wyglądają na prawdę obiecująco. Funkcjonuje już stronka internetowa, na której można znaleźć wszystko od A do Z o tej imprezie, jest stronka facebookowa, jest już patron medialny, już wiadomo jakie będą trasy, jest imponująca baza, są pierwsi sponsorzy, pojawiają się już informacje w lokalnych mediach. Także dzieje się sporo i wygląda to coraz ciekawiej. 

Trzymamy kciuki! No i sami myślimy oczywiście o tym, żeby tam wystartować o ile fundusze, czas, harpagan i wiele innych czynników nam na to pozwoli.

Jeśli jesteście zainteresowani to odsyłam was na stronkę imprezy gdzie jak już wspomniałem jest wszystko na temat imprezy. 

Połamania kompasu i powodzenia!

1 komentarz :

  1. Dzięki za super zapowiedź! Wszystkich zapraszam do Garczyna na, mam nadzieję, fajną imprezę na orientację.

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets