wtorek, 14 czerwca 2011

Koncert zespołów garażowych


Już w najbliższą sobotę w Kaliskach odbędzie się koncert zespołów garażowych. Koncert rozpocznie się o godzinie 18 i będzie trwał dość długo, prawie jak jakiś festiwal albo coś ale nie ma się co dziwić bo zespołów jest sporo bo aż siedem. A każdy z nich chce coś zaprezentować. Wśród zespołów które wystąpią tego dnia będzie również zespół, w którym ja udzielam się basowo czyli Kingsize. My będziemy grali dość późno, chyba dopiero o 22 i mam nadzieję, że nas nie odłączą od prądu bo to przecież cisza nocna zaczyna się o tej godzinie. No chyba, że nas odłączą z innych powodów, czysto artystycznych. 

Plakat jak widać jest bardzo biedny. Pozostaje nam mieć nadzieję, że występy poszczególnych kapel aż tak biedne nie będą ale niech się każdy boi o siebie. Bo ja akurat o skecz mojego zespołu to jestem pełen obaw. Na szczęście grając na basie mam taką możliwość żeby schować się gdzieś za perkusją czy za jakąś kurtyną. No zobaczymy.

W każdym bądź razie zapraszam na koncert. Muzy będzie pod dostatkiem i będzie to muzyka różna. Bo też nazwa samego koncertu jest nieco myląca. Nie są to zespoły jedynie garażowe bo my np. gramy w piwnicy, inni grają na strychu a jeszcze inni grają w jakimś szałerku pewnie. I tak samo styl prezentowany przez poszczególne kapele będzie różny. Bo pewnie pojawi się coś punkowego, coś folkowego, a to jakieś covery czy biesiady no i tradycyjnie rege szege. 

A na koniec wystąpi nawet trochę znany zespół Milczenie Owiec. Więc warto zjawić się w sobotę na tym koncercie.

Tutaj jest link do wydarzenia na lascie.

Na fali.

1 komentarz :

  1. apel do wszystkich którzy przeczytali powyższy tekst!
    stawmy się licznie w sobotę w Kaliskach
    przynajmniej przed 22:)
    żeby posłuchać Kingsize bo na pewno warto :)

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets