czwartek, 6 stycznia 2011

Pomorski Kalendarz InO


Nie tak dawno na naszej stronce pojawił się "Pomorski kalendarz InO" (pod banerem, w zakładce). Spieszymy więc z wyjaśnieniami skąd się tu to wzięło, czemu ma to służyć itd. Posłużymy się mailem, który otrzymaliśmy od Wojciecha Suchego:
"Powstala inicjatywa aby stworzyc współny Pomorski Kalendarz InO w wersji elektronicznej, w którym znalazłyby sie przede wszystkim imprezy na orientację z województwa pomorskiego. Dodatkowo mogłyby sie tam znaleźć imprezy Pucharu Polski i ogólnopolskie z innych województw oraz ewentualnie ciekawe imprezy ogólnokrajoznawcze.

Głównym celem kalrndarza jest propagowanie InO wśrod uczestniików naszych wzajemnyc imprez oraz umozliwienie im zaplanowania startów w poszczególnych imprezach."
Jako, że bardzo zależy nam na propagowaniu InO i każda taka pozytywna inicjatywa jest naszym zdaniem warta uwagi to bez wahania wstawiliśmy kalendarz na naszą stronkę. Co więcej, uzupełniliśmy go już nawet o imprezy z cyklu ZIMnO oraz PBT. Zobowiązaliśmy się również aktualizować kalendarz o imprezy z naszego regionu. 

Kalendarz znajdziecie pod tym linkiem.

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets