środa, 5 stycznia 2011

Debiut


Już w tą niedzielę, tj. 9 stycznia o godzinie 19:00 w zblewskiej sali gimnastycznej swój debiutancki koncert zagra kapela o nazwie King-size! 

Kilka osób wie, niektórzy wiedzą też pewnie z bloga, że od jakiegoś czasu (dokładnie od sierpnia) gram w zespole. Ja akurat staram się szarpać druty na basie. Teraz nadszedł czas na nasz pierwszy, długo przez nas wyczekiwany koncert. Pojawiła się szansa aby zagrać z okazji WOŚP w Zlbewie i z tej okazji korzystamy. Wreszcie zadebiutujemy i wyjdziemy z podziemia z materiałem, który przygotowywaliśmy przez cały ten czas. 

Nasz zespół porusza się w szeroko pojętych klimatach metalowych. Jest tu trochę thrashu, trochę z rocka, heavy, nawet szczypta bluesu. Często na próbach padało określenie, że gramy mieszankę bols czy też mieszankę podwawelską i tak to chyba właśnie jest. Wszystkiego po trochu ale kręcimy się wokół metalu. Zresztą jeśli macie ochotę możecie przekonać się o tym samym. Nie jest to jakaś nawalanka czy jazda bez trzymanki i raczej krzywda nikomu się nie stanie przy słuchaniu naszej muzy.

Zapraszam wszystkich na nasz koncert już w tą niedzielę.

Rzeźnia!

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets