piątek, 14 stycznia 2011

Nowy admin www.pbt.turystyka.plWraz z nowym rokiem pojawiły się na horyzoncie nowe wyzwania. Jednym z takich wyzwań, które zdecydowaliśmy się podjąć jest prowadzenie stronki PBT.

To dla nas kolejny krok do przodu i odpowiedzialność. Bo wiadomo, na naszym blogu możemy tutaj odwalać maniany i wolną amerykankę, a czasem nawet wyzywamy się od grzybów. Wolność Tomku w swoim domku! Ale prowadzenie stronki PBT to już pewna odpowiedzialność. My zwykle od odpowiedzialności uciekaliśmy, a tym razem postanowiliśmy złapać ją za ogon. Nasz blog prowadzimy już dwa lata i jako robaki dość dobrze poruszamy się w internecie także postanowiliśmy spróbować.

Mamy trochę pomysłów odnośnie stronki, sporo chęci i zapału. Mamy nadzieje.. pfu tam mamy nadzieje... Jesteśmy absolutnie pewni, że stronka znalazła się w dobrych rękach!

To, że od teraz będziemy się zajmować stronką PBT nie oznacza jednak, że przez to będziemy zaniedbywać naszego bloga. Co to, to nie. Ten blog to takie nasze wspólne dziecko, a dzieci się nie zaniedbuje bo wtedy chodzą z rozwiązanymi sznurówkami, broją i kuźlują. Blog nadal będzie żył swoim własnym życiem.

Tak więc do zobaczenia w świecie wirtualnym oraz w świecie realnym!

Na fali! 

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets