środa, 2 kwietnia 2014

Worms Cup!


Wormsy wracają do futbolu! Po tym jak jesienią tamtego roku rozegraliśmy udany dwumecz z ekipą Rowerowców teraz robimy krok naprzód! Teraz czas na cały turniej piłki nożnej! Zapowiada się wielkie piłkarskie święto na naszym lokalnym podwórku, taka nasza mała liga mistrzów jak to kiedyś Janek Tomaszewski wypowiadał się o rodzimej ekstraklasie! Będą mecze, będą bramki, stadiony świata, bramkarskie parady, wślizgi szczupaki i przewrotki! Takiego pucharu jeszcze nie było - zbierzmy ludzi, zbierzmy drużyny i zagrajmy!


11 maja. Czyli nieco przed tegorocznym finałem ligi mistrzów rozegramy nie mniej ekscytujący turniej! Bo już teraz zapowiada się tak bardzo spektakularnie! Nic tak na prawdę nie jest jeszcze potwierdzone ale możemy zdradzić, że w turnieju wezmą udział m.in drużyny mocno powiązane z InO. Ciekawe jak inowcy zaprezentują się bez kompasu i mapy, a w zamian dostaną piłkę do nogi :)

Już od dawna myśleliśmy o tym aby zorganizować taki turniej. Teraz nadszedł w końcu ten czas aby słowa zamienić w czyny! Czekamy więc na zgłoszenia zawodników i drużyn. Na ten moment nie wiemy jeszcze w jakim miejscu rozegramy nasze małe czempion league (prawdopodobnie orlik Zblewo, Czersk bądź Borzechowo). 

Ustaliliśmy iż ekipy powinny liczyć nie więcej niż 8 osób. Skład wyjściowy zaś 6 zawodników plus ewentualnie dwóch na zmianę, jako takie asy w rękawie Piechniczka. 

Tutaj link do wydarzenia na fejsbuku. Dołączajcie! https://www.facebook.com/events/522490227871749/?fref=ts

Dla nas wormsów to będzie gorący czas. Dzień wcześniej przecież odbywa się Wormsak! Ale w takim natłoku czujemy się jak ryby w wodzie:) więc wierzymy że uda nam się to wszystko zgrać.

A teraz, czas brać się za treningi! Materiały szkoleniowe już dawno przygotował nam nasz menedżer, teraz tylko wypracować schematy i nakreślić taktykę i heja tiki taka joga bonito!

Zapraszamy na Worms Cup Czempions league 2014! Kibiców, szkoleniowców, skautów, zawodników i drużyny!

2 komentarze :

 1. Hej,

  Odezwałem się mejlowo w kwestii gierczenia, a tu się tylko powtórzę - gdyby było miejsce w Waszej drużynie, mogę wskoczyć w buty żelaznego rezerwowego. Solidny ze mnie i niezmordowany rzemieślnik - niczym Jacek Bednarz ze starej Legii (zabrzmiało jak antyreklama ;D). Jednakowoż, gdy powiesicie parę lampionów w bramce przeciwnika, na pewno znajdę do niej drogę..

  Pozdrawiam,
  Oley

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegóły kontraktu omówmy mailowo. Wolimy dmuchać na zimne bo już nam Barcelona podkupiła jeden mega talent. Ale na szczęście UEFA tym razem zadziałała i ładnie im dosoliła z tym zakazem transferowym!

   To mamy już pełny skład!

   Usuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets