czwartek, 20 lutego 2014

Śniegi topnieją, co się dzieje

Wychodzi na to, że nadchodzi wiosna. I to jak szybko. A w zeszłym roku zima tak nam siadła na psychikę bo miażdżyła nas śniegami aż do kwietnia. No i super, tak powinno być. Słoneczko świeci, powietrze ma słodki zapach i już rodzą się pomysły, idee i szykują wyjazdy.

Marzec zapowiada się na prawdę ekstra. Przede wszystkim dalej będziemy żyłować się na treningach bo do Orlen maratonu zostało już zaledwie 50 dni i już teraz w zasadzie do ostrego przepracowania pozostał nam marzec. Co to się będzie działo! Ale nie tylko bieganiem człowiek żyje bo to by zwariował. Są na prawdę super ekstra wydarzenia w marcu i mamy zamiar zjawić się i tu i tu. Pierwsze z nich to Kolosy. Chcieliśmy jechać na nie już rok temu ale coś tam w końcu się nie zgrało i nie pojechaliśmy. Tym razem jedziemy na milion procent, bankowo! Może nie aż na cały weekend ale pojawimy się na pewno bo warto. Kolosy to chyba największy w Polsce festiwal podróżniczy i my jeszcze nigdy tam nie byliśmy! A przecież to tylko kawałek drogi od nas. Jedziemy!

A potem długo wyczekiwany przez nas Pyrkon! Czyli cały weekend na iluś tam set metrach kwadratowych fantastyki! W Poznaniu. Rok temu totalnie rozładowały nam się baterie przez ten cały weekend. Mało co spaliśmy, non stop było ładowanie w siebie energetyków żeby jeszcze coś zobaczyć, czegoś posłuchać, gdzieś być. Tak to jest na Pyrkonie - 24h atrakcji i tym razem będziemy mieli powtórkę z rozrywki.

Oprócz tego czuję że zaliczymy jakieś InO już w marcu bo już teraz jest wielka chęć żeby pohasać po lasach. A co jeszcze się będzie działo? Tego najstarsze hanysy nie wiedzą, przyszłość nam to okaże co jeszcze się będzie działo. Ale marzec jest długi a my bardzo nie lubimy się nudzić.

Ktoś jeszcze na Kolosy? Kto jeszcze na pyrkon? Widzimy się z kimś?

4 komentarze :

 1. No ja się też chyba pojawię na Kolosach. Trzeba w końcu wyleźć ze swojego bunkra i zobaczyć co się dzieje w wielkim świecie, tym bardziej, że wiosna już jakby pełną gębą i nie ma co za dużo w domu siedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy robicie w tym roku Wormsaka? Jeśli tak, to w który weekend?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak robimy i zapraszamy. 10 maja, jeszcze nie wiemy gdzie :) ale pewnie więcej informacji podamy wkrótce (jak zaczniemy coś robić:) )

   Usuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets