poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Słoneczny brzeg


Jeszcze nie tak dawno w najbardziej odważnych snach nie wyobraziłbym sobie, że moja rodzona siostra wyląduje tutaj u nas, na wormsowym blogu. Ale ścieżki życia na tym ziemskim padole są na tyle poplątane, że co prawda góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem to już jak najbardziej. Mało tego, nie tylko się zejdzie ale czasem nawet coś w nim pęknie, z lekka skorupa się skruszy i człowiek nawet pomoże. 

Poznajcie moją siostrę. To jest moja siostra, miło mi, siostra Szoguna. I teraz jest taka akcja. BO WIEM ŻE MOŻECIE I POTRAFICIE! Bo ostatnio był na to niezbity dowód! Akcja jest taka, że moja siostra, która tu się wygina do Słońca na rowerze na zdjęciu zrobionym przez mojego przyszłego szwagra (sami widzicie że wszystko zostaje w rodzinie) startuje w konkursie. Tzn oni oboje startują w konkursie. I chyba już się domyślacie o co chodzi nie?

O wasze głosy. Bo tam jest malutka przewaga tylko, nad kolesiem co wstawił zdjęcie motoru. Czyli się zbytnio nie postarał. A oni to zobaczcie - poszli w pole, zakosili komuś rower, od mamy wzięli koszyk i tak artystycznie tutaj się wykazali! No to nagrodźmy ich głosami, to taka moja prośba :) Mogą tableta wygrać.

Wiem że możecie, wiem że potraficie bo nie tak dawno jedno głosowanie było! A teraz aż tylu głosów nie trzeba. Weźcie się tam postarajcie. Fajnie jest coś wygrać. Ja kiedyś wziąłem udział w losowaniu i wygrałem koszulkę i naklejki z Monster Energy. Wiem co to znaczy smak zwycięstwa. Więc niech i oni tego zasmakują. Pamiętajcie też, że dobra energia podarowana komuś zwraca się potrójnie! (to już tak trochę szarlatańsko was tutaj podchodzę).

Tutaj jest link do głosowania. Trzeba jeszcze polubić tą dziadowską stronkę kociewia i coś tam jeszcze zaakceptować. Nie wiem co to. Potem i tak odlubię tą stronkę bo nie lubię kociewia. No ale jak tam chcecie, mniejsza o to, rozchodzi się o głosy. AHA TEN, MOŻNA GŁOSOWAĆ RAZ DZIENNIE! A więc klikajcie tam bo jak to mówią, głos do głosa i będzie stokłosa. 

No weźcie, to nic nie kosztuje! Dajcie im rozwinąć skrzydła! Głosujcie, udostępniajcie znajomym, może też głosną. Głosujcie AMEN!

1 komentarz :

  1. Proszę bardzo głos oddany i będzie codziennie oddawany.

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets