piątek, 5 lipca 2013

www

Prawdziwy hakier. Wystawia łokieć za sofę niczym koks
przez szybę golfa trójki. Pełen luz.
Wszyscy wzrokowcy pewnie zauważyli, że od jakiegoś czasu nasza stronka troszkę się wzbogaciła. O takie różne gadżeciarskie elementy, bajery, zapychacze i inne takie potrzebne/niepotrzebne rzeczy. Nie no raczej to jako tako potrzebne chyba bo chodzi tutaj w dużej mierze o te wszystkie odnośniki do stron społecznościowych. A dzisiaj takie typy stron to w internecie obowiązek. My się z tego obowiązku wywiązujemy i żeby iść do przodu (bo my zawsze chcemy mknąć do przodu!) dodaliśmy kilka wtyczek społecznościowych.


I tak: Po lewej stronie to wysuwane z facebooka, prowadzi do naszej fejsbukowej wormsowej stronki. Z okazji tego, że w tym roku obchodzimy swoje dziesięciolecie to wstawiamy tam co jakiś czas fotki z minionej dekady. Czasem jest wesoło nawet:)

Po prawej stronie są linki do twittera (mamy go ale ten ptaszek jest niemalże martwy, tak jakby nie wiem, łepek mu odpadł i nie ćwierkał - może to kiedyś jakoś ożyje), do google plus (to takie jak facebook tylko że bardziej w stylu cmentarza, bo tam cicho ciemno i nikt nie wchodzi), a to rss to jest chyba subskrybcja że jak coś napiszemy na bloga to chyba na mejlu będziecie mieli jak chcecie. Nie wiem nie kumam tego. Używa ktoś tego w ogóle?

To takie śmieszne jajo też jest do portali społecznościowych. Jak się je otworzy to tam się wysunie fb, google, tłitery nie tłitery i inne stronki o których jak dotąd nie miałem pojęcia i nadal nie wiem co to takiego. Chodzi tu o to, że jak wam się zachce to można któryś tych postów które napisaliśmy wrzucić na dowolny portal. Nie wiem czemu i po co, ale tak ludzie robią :)

I ostatnia najfajniejsza rzecz (tylko że jeszcze nie skończona) to jest to górne niebieskie menu! Tego było nam trzeba żeby zaprowadzić tutaj większy porządek! W tym menu mamy kilka takich ważnych zakładek, które są dla nas w jakiś sposób znaczące i warto na nie zwrócić uwagę. Na przykład taki kontakt to jest rzecz mega ważna, a wcześniej gdzieś to tam znikało w tym całym chaosie. A teraz najważniejsze rzeczy tam są tylko, że czekają na dokończenie. Zakładka o nas czeka na dokończenie - ej no właśnie może ktoś ma jakiś pomysł jakby tu dać opis do bloga, czy krótko streścić co to takiego star worms? Bo my nie umiemy określić. Potem eurotripy czyli od kilku lat najważniejsze dla nas wydarzenia. Kalendarz, a więc nasze plany no i mapka z miejscami do których robale już trafiły. Na razie tyle, będzie jeszcze galeria wormsowa i to taka porządna ale to za jakiś czas.

Zrobiliśmy kolejny krok na przód z naszą stronką i to jest nasza duma! ha! Nasz lokalny hakier Dawidek potrafi wszystko shakować w internecie i teraz możemy sobie pozwolić na takie szaleństwa!


To nie koniec tematów internetowych. Nadal pozostajemy w pajęczej sieci bo maczamy palce w bardzo fajnym projekcie, tworzymy stronkę www dla pewnej super fajnej działalności i mamy teraz z tego super radochę, że możemy pomóc w jakimś sposób w tak fajnej inicjatywie! Na razie nic nie zdradzamy o co chodzi ale wkrótce wszystko wyjdzie na światło dzienne! Czekajcie, a się doczekacie!

ciao amigos!

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets