czwartek, 13 grudnia 2012

Znowu jest ZIMnO!


Jeszcze nie tak dawno były takie piękne plany żeby sobie jeszcze w grudniu dać ostro popalić i ruszyć na Nocną Masakrę no i... nic z tego. Jakby to określił Kosa "tak czasem w życiu bywa" że plany biorą w łeb. Niestety uwiązała nas praca i tego panie nie przeskoczysz. A szkoda bo tak pięknie przymroziło i chcieliśmy sobie pohasać jak sarenki po zaśnieżonych lasach bo przecież niewiele o tej porze jest Imprez na Orientacje. Zima po raz kolejny zaskoczyła tym sposobem polskich drogowców. Ale nie tylko, bo tym razem ZIMnO zaskoczyło również naszych inowców! Tak, tak panie i panowie, panowie i panie - ZIMnO wraca. A właściwie to już wróciło co widać, słychać i czuć (brrrrr)! Już myśleliśmy że idea mini pucharów na jakiś czas wyczerpała się ale... jak się okazuje nie na długo! W ekonomii mawia się, że jeśli jest popyt to jest też i podaż, a skoro jest podaż to jest popyt. Przekładając to na nasze to było by tak: PBT rusza dopiero pod koniec marca a zapotrzebowanie na marsze jest również zimą, a jeśli jest zapotrzebowanie to u nas jest dość ludzi którzy są chętni do organizacji imprez i tak dzieje się właśnie tej zimy! Dlatego właśnie wszystkie imprezy zimowe, które pojawią się tutaj w naszym środowisku zepnijmy razem w jeden mini puchar ZIMnO - tak jak to było podczas poprzednich białych zim! 

Proponuję zrobić tak. Jako, że zima przywitała nas tym razem bardzo chłodno (w zasadzie to mamy jeszcze jesień) i przez to wszystkich nas zaskoczyła. No i na ten moment nie mamy żadnego kalendarza. A chodzą słuchy po wsi i okolicznych pipidówach że szykują się imprezy. Toteż moja wizja jest taka: nie twórzmy w tym roku kalendarza ZIMnO, a po prostu zaliczajmy do ZIMnO wszystkie imprezy z naszego środowiska które odbędą się w okresie między grudniem a lutym. Plus doliczmy te które już były (a też było na nich zimno przecież) czyli Listopadowe InO oraz InO Malo (malo zgłaszał imprezę na forum). Czyli jak ktoś chce zrobić małą imprezę na orientację to daje nam o tym znać, my dajemy znać o tym na blogu, daje też znać na forum żeby więcej osób widziało. I jego imprezę automatycznie wpisujemy w zimno. Nie ma już czasu na zgłaszanie imprez do kalendarza kiedy zima tak wieje chłodem!

Jak zwykle w minipucharach podkreślamy że... tutaj dozwolone jest wszystko. Każda inowska forma. Niech to jest bieg InO, skoki przez płotki, zjazd na jabłuszkach InO - cokolwiek. Liczy się dobry pomysł i wariacje. Zabawa w InO. Nie wysilajmy się zbytnio z regulaminami bo nie o to tu chodzi. A jak ktoś chce zrobić tradycyjne InO to proszę bardzo, też jest to mile widziane. Zapraszamy do organizacji imprez przede wszystkim te osoby, które jeszcze imprezy nie organizowały! To może być fajne doświadczenie dla świeżynek "stanąć po drugiej stronie" No i oprócz tego, był kiedyś taki pomysł żeby się jeszcze bardziej zintegrować i podczas zapisów losować sobie partnera :) To taki mój zachęcający apel do organizatorów, oczywiście opcja tylko dla chętnych!

Jakby co to my robale zrobimy swoją małą zimową imprezę w styczniu lub lutym:) Czekamy też na innych "stałych" organizatorów minipucharów! ho ho ho!


No dobra nie ma co przeciągać. Najbliższą imprezą w ZIMnO będzie ROGAINING SMASHINA, który odbędzie się w Czersku 18 grudnia o godzinie 16:30. Więcej info na forum!

2 komentarze :

 1. Cieszę się z tego, że puchar zimno powraca. To były zawsze fajne wariacje i przygody. Co prawda kiedyś było też fajne, a nawet fajniejsze, ale jakby teraz się udało, to będzie też super.

  OdpowiedzUsuń
 2. ha ha
  im mniej regulaminu tym lepiej. a i tak regulaminy to zazwyczaj ściema pisana pod najlepszych.
  jestem za
  (malo)

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets