poniedziałek, 4 czerwca 2012

W tym roku bez LATInOTakie głosy krążyły w tzw kuluarach, a teraz mówimy to już oficjalnie - w tym roku mini puchar w InO LATInO nie odbędzie się. Powód? Ano taki, że na ten moment pomysł, idea całego tego cyklu została wyczerpana, a InO w okolicach bliższych i dalszych jest tyle, że nie ma teraz na sensu dopychać jeszcze do kalendarza kolejny puchar. Bo to już jest przesyt, a co za dużo to nie zdrowo. 

Nie mniej jednak LATInO oraz ZIMnO to była wspaniała sprawa! Wiedzą to wszyscy, którzy choć raz pokusili się o start w tych pucharach. Byli nowi organizatorzy, dla niektórych było to takie przetarcie, dla innych nauka, inni pewnie nie wynieśli z tego nic prócz wariacji, były nowe tereny, czasem absolutnie genialne pomysły, nowi ludzie itd, itd wymieniać można sporo ale ten post miał być krótki więc na tym poprzestanę. 

Było świetnie! 

Ale te wakacje będą już inne bo po raz pierwszy od trzech lat obejdą się bez LATInO. Trochę nawet szkoda... ale no cóż coś się kończy i na ten moment troszkę mijałoby się z celem organizowanie czwartej edycji. Już rok temu było widać, że pomysł się powoli wypala. Ale to nic - bo wariacje i niezapomniane wrażenia pozostaną! 

No i kto wie, może jeszcze kiedyś powrócimy do LATInO?

A tym czasem knujcie jakieś wakacyjne plany. Związane z InO lub nie - wszystko jedno. Ważne żeby nie siedzieć z dupskiem ale coś robić!

Ciao!

7 komentarzy :

 1. Słuszna uwaga końcowa: to, że nie będzie LATInO, nie znaczy, że nie będzie w naszej okolicy InO :) Planujemy (Endrju, Szczebel, ja) weekendowy rajd na orientację: mnóstwo etapów pieszych, etap kajakowy, a dla chętnych też rowery. To wszystko utrzymane w realiach dość ekstremalnych :) Mam nadzieję, że też Wormsy nas odwiedzą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Osz wariaci!

  Jeśli tylko bogowie pozwolą to przysięgam na ogon, że się pojawimy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Może i ja tym razem sprawdzę się i też udam się, tylko chciałbym mniej więcej wiedzieć kiedy. Na pewno odpada weekend 07.07 oraz ten 15.08 ze środy, oraz cały ten tydzień tj chyba od 13.08. Im szybciej będę wiedział tym lepiej. Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kosa, rajd przewidujemy na 20-22 lipca. Wiemy już więcej: baza będzie zadaszona, znana już orientalistom skądinąd, etapy będą piesze, rowerowe (dla posiadających), kajakowe i wspinaczkowe. Będzie się działo!

  OdpowiedzUsuń
 5. No to się piszę na to. Już zapowiada się fajowo.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets