niedziela, 3 czerwca 2012

Ruszamy nad Wdę!

Po dłuuuuuugim czasie (ostatnią imprezę InO z wormsów zaliczył Zidek, a była to kwietniowa Wanoga) ruszamy na kolejną imprezę z cyklu PBT czyli Nad Wdą! I co najlepsze wszystko wskazuje na to, że pojawimy się tam w dość reprezentatywnej grupie! Tak nam pięknie ten termin przypasował i bardzo nas to raduje.

A impreza zapowiada się znakomicie! Pełno tras do wyboru i to jakże fajnych i atrakcyjnych! Jest oczywiście trasa rowerowa ale tą z uwagi na to iż nie posiadamy dwóch kółek, jesteśmy zmuszeni odpuścić. Co innego trasa kajakowa! Takie urozmaicenia działają na nas jak krwistoczerwona płachta na byka i piszemy się na to w ciemno. No może nie wszystkie robale są aż takimi zwolennikami wody ale np. Zidek gondolarz słynnego titanica oraz ja Dżekon stary wilk morski już nie możemy się doczekać na ten rejs.

A co najfajniejsze można startować na dwóch trasach i tak też zamierzamy zrobić. Trochę kajakiem, trochę pieszo. Genialnie!

Regulamin marszu znajdziecie jak zwykle na stronce PBT

Założyliśmy również wydarzenie na fejsbooku bo jak twierdzi Zidek "fejsbuk ma siłę" No to zobaczymy. Zapraszamy wszystkich w imieniu organizatorów! 

Ciao i do zobaczenia nad Wdą!

1 komentarz :

  1. Ja też like water! Kajakowa trasa też mi odpowiada. Nawet mogę powiedzieć, że lubię. Lubię wyzwania i nawet jakbym zaszalał konkretnie, to po morzu bym zasuwał kajakiem:). Także lajdis and dżentelmens i have no choice - i must to be in the somer of Wda. Muszę tam być niech chociaż jakiś w tym roku zaliczę marsz, bo mało mnie jest. Aha zaraz, zaraz - w ogóle mnie w tym roku nie było na marszach. Dlatego trzeba w końcu złą passę przerwać i być.

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets