sobota, 2 czerwca 2012

Pocztówkowe szaleństwoOd dłuższego czasu szukaliśmy sobie nowego hobby. Bardzo zależy nam na tym, by nasze zainteresowania nie ograniczały do imprez na orientację. Dzięki mojej koleżance z roku znaleźliśmy coś idealnego dla nas! Wiecie jak bardzo lubimy podróżować oraz że interesujemy się innymi kulturami, lubimy poznawać nowych ludzi i wymieniać się wrażeniami i gustami! Dlatego też stronka http://www.postcrossing.com jest czymś, czego dotychczas nam brakowało! Zapełniliśmy ten niedosyt i od miesiąca czujemy się szczęśliwsi! 
A o co w tym wszystkim chodzi? Otóż na stronce postcrossing można wysyłać i dostawać kartki pocztowe ze wszystkich stron świata! Wystarczy się zalogować, zaznaczyć, jakie pocztówki chcemy dostawać oraz co nadawca ma w niej napisać. Dżeki np. najbardziej lubi moment losowania osoby, do której będzie musiał wysłać kartkę. Ludzie tam są naprawdę ciekawi i mają różne preferencje. Pocztówka z małpą? Jasne! Poszukam w 10 sklepach. Gdzieś w Gdyni na pewno znajdę : ) Czasami jest z tym trochę zachodu, ale późniejsza radość nie do opisania. Niektórzy zaznaczają, że np. na pocztówce mamy napisać tekst ulubionej piosenki, coś o sobie, o naszym miejscu zamieszkania lub o tym, co nam się ostatnio śniło. To bardzo ciekawe czytać o śnie 50-letniej Japonki kolekcjonującej mangę.
Niestety, jak każde hobby jest dość kosztowne. Priorytet za granicę kosztuje ok.3zł. Możemy wysyłać za jednym razem 5 pocztówek. A to już jest 15zł! Z tym że sami dostajemy pocztówki, więc jakby wychodzimy na czysto, do tego mamy radochę, gdy coś przyjdzie do nas.

Zapraszamy was również na stronkę. Nic nie stracicie (oprócz pieniędzy), a zyskacie wiele radości.

1 komentarz :

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets