czwartek, 5 stycznia 2012

MOTA!


Dawno na naszym blogu nic nie było słychać ani nic, to teraz będzie słychać i to jeszcze jak! Bo wielu, wielu próbach, poszukiwaniach gitarzysty, nowego brzmienia, po godzinach spędzanych na wymyślaniu nowych hiciorów oto jest - nowy zespół, którego mam przyjemność być członkiem. Jest to zespół MOTA!


Długo to trwało zanim stworzyliśmy nowego banda i z początku było ciężko. Ale udało się i to udało się tak, że jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Teraz przyszedł czas na nasz pierwszy sprawdzian czyli debiutancki koncert. Tak jak przed rokiem (tylko, że wtedy grałem w zespole King-size) nasz pierwszy koncert będzie miał miejsce na WOŚP w Zblewie, a będzie to już w tą niedzielę!

Będzie to występ zaledwie pół godzinny, nooo może troszkę dłuższy bo tyle czasu nam dano na zaprezentowanie się. Będzie krótko ale za to na maksa intensywnie dlatego na pewno warto to zobaczyć. A oprócz nas pokazy taneczne, wybory miss pluszowego misia czy chociażby występ pań z Koła Gospodyń wiejskich - także atrakcji nie zabraknie. Wbijajcie!

Ludzie i ludziska oraz bolilole! Zapamiętajcie ten dzień, zapamiętajcie tą godzinę i wbijajcie na nasz szoł! Bo my tam damy ognia!

Zblewo, godzina 19:00 - zespół MOTA

Tutaj link do wydarzenia na lascie, a tutaj na facebooku. Powiadomcie znajomych!

OGIEŃ! LET'S GOOOOOOOOO!


0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets