wtorek, 15 listopada 2011

Zapisy do ZIMnO III

Dobra ludzie i ludziska, czas nas goni i w sumie aura już jest odpowiednia - pora na ZIMnO. Bo się z tym ociągamy, a zainteresowanie (choć może nie jakieś wielkie) ale jednak jest. Tak więc aby propagować i szerzyć ideę InO tutaj w naszym środowisku po raz trzeci już będziemy bawić się w minipuchar zimą. 


Zasady ZIMnO chyba wszyscy znają. W skrócie można to opisać "no rules" czyli system samowolka. Imprezę może zrobić każdy, a ogranicza was tylko wasza wyobraźnia. Cokolwiek wymyślicie i będzie to w jakiś sposób związane z orientacją w terenie to możemy wciągnąć to do kalendarza ZIMnO. Może być tradycyjna impreza InO, może być biegowa, mogą być kajaki, łyżwy, sanki, zamiast podbijania karty startowej może być podbijanie oka bałwanowi. Cokolwiek - niech to jest InO jak najbardziej luzackie, niech to jest czysta zabawa w terenie. No a przy okazji trochę nauki orientacji - bo coś tam się zawsze z lasu wyniesie (choćby jakieś drewka na opał). 

Zapisy do tej edycji trwają do końca listopada. Ale... no jeśli ktoś prześpi te zapisy, a koniecznie będzie chciał jeszcze coś w ZIMnO stworzyć to noł problem - możemy (a nawet zrobimy to z miłą chęcią) taką imprezę dokoptować. 

Plan jest taki aby ZIMnO III rozgrywało się od grudnia do końca lutego. No ewentualnie tam pierwszy weekend marca by jeszcze mógł być ale nie ma sensu przeciągać tego w nieskończoność tym bardziej że już w lutym rusza PBT.

I teraz taki bardzo ważny apel - zapraszamy do organizacji swojego InO osoby, które jak dotąd nigdy swojego InO nie robiły! To jest właśnie idealne miejsce i czas aby spróbować swoich sił jako organizator i na luzie zrobić swoją własną imprezę, zobaczyć jak to wygląda z drugiej strony itd. No i oczywiście starzy wyjadacze minipucharów są jak najbardziej mile widziani!

Żadnego logo i plakatu na razie nie ma bo się ociągamy ale wszystko się pojawi jak będzie trzeba. 

Zapisywać się można albo u mnie na gadu (nr jest po prawej stronie na tej stopce) albo pisząc na naszego wormsowego maila starworms4@gmail.com

Dobra to tyle na razie, czekamy na pierwsze zgłoszenia imprez, a wy trzymajcie się ciepło bo zbliża się ZIMnO.

2 komentarze :

  1. Miejmy nadzieję, że do zespołu Orgów dołączą nowe osoby :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też na to liczę, tylko skąd tych nowych ciągle brać?

    No ale zobaczymy jak to wypali wszystko.

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets