czwartek, 25 sierpnia 2011

Sforne Gacie!


A jak! Długo nikt się tu nie odzywał ale trzeba wreszcie przemówić i dać znak życia. Jakoś ten czas nam tak leci, że każdy coś tam robi ale w sumie pisać nie ma zbytnio o czym. Mamy kilka zajęć, ciekawych i mniej ciekawych ale przyjdzie jeszcze czas aby pewne z nich wyjawić. No ale teraz w końcu wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, w którym ku naszej radości uda się nam wziąć udział! A mowa tutaj o spotkaniu keszerskim w Swornych Gaciach gdzie uwaga - zbierze się cała geocachingowa śmietanka, z wariatami którzy mają po 3000 skrzynek na czele!

Ruszamy z ekipą J.O.N.F i zapowiada się ekstra zabawa, milion keszy po drodze, miejsca piękne, urocze i te mniej ciekawe też pewnie, full atrakcji, nowych ludzi, wariacji no i oczywiście obmacywanie parapetów, kopanie pod korzeniami, przeszukiwanie poręczy i inne takie! Będzie się działo!

No to ciao amigos! Jak wrócimy to damy znać co tam się działo!

2 komentarze :

  1. Tak, jedziemy. Jutro - 14:00 - początek akcji.

    OdpowiedzUsuń
  2. WIELKIE DZIĘKI za obserwowanie mojego bloga fuzzja.blogspot.com :)

    Kompletnie nie znam się na maszerowaniu na orientację (chociaż posiadam całkiem niezłą orientację przestrzenną i zdolność oceniania odległości), muszę jednak wspomnieć, że mieszkam dość niedaleko od Swornychgaci i to doskonałe okolice na wszelkie wypady, które miałyby jakikolwiek kontakt z przyrodą :)

    Jescze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets