niedziela, 23 stycznia 2011

Zmiany w ZIMnO oraz Pumpernikiel InO - regulamin

Puchar ZIMnO jest pucharem, który organizowany jest bardzo frywolnie dlatego też w trakcie jego trwania często zachodzą pewne zmiany. Tym razem również zaszła pewna dość znacząca zmiana mianowicie dwie ostatnie imprezy (Zimowa Pełnia oraz Wiosenne Międzyszkolne Zawody na Orientację) zostaną wykreślone z kalendarza ZIMnO. Zmiany te spowodowane są faktem iż Zimowa Pełnia została włączona do Pucharu Borów Tucholskich. Tym samym między marszem Pumpernikiel, a WMZnO powstała prawie dwumiesięczna wyrwa. Dlatego też zdecydowaliśmy, że Wiosenne Międzyszkolne Zawody na Orientację zostają wykreślone z kalendarza ZIMnO i tym samym ostatnią imprezą w tym pucharze jest Pumpernikiel, którego organizujemy my.

Nie oznacza to jednak, że WMZnO się nie odbędą. Co to, to nie. Zawody te będą zatem II etapem Starogardzkiego Pucharu InO. 

Mamy nadzieję, że te zmiany nikogo nie zrażą wszak w pucharze ZIMnO rywalizacja schodzi na drugi plan, co zawsze staramy się podkreślać grubą kreską.

A teraz słów kilka o ostatnim w tej edycji marszu w ZIMnO! No i oczywiście mamy też regulamin. Co możemy wam zdradzić jeśli chodzi o sam marsz? Hmmm, za pewne będzie zimno. Na trasie jak i w bazie. Liczymy jednak, że odpowiednio rozgrzejecie atmosferę. Sam marsz nie będzie trudny, trasy nie powinny być raczej wymagająca (tak nam się wydaje), atrakcją powinna być przyczepa Czępy. Przygotowujemy dwa etapy - jeden dla bardziej zaawansowanych inowców, drugi prostszy z pełną treścią mapy. Pumpernikiel - tak jak cały puchar - będzie luzacki, lajtowy, raczej bez wielkiej pompy. 

Aha, jeśli ktoś ma ochotę to można zabrać ze sobą łyżwy. Na trasie będzie fajne oblodzone jeziorko i można pojeździć. Co prawda nie wiadomo czy wtedy dacie rade zmieścić się w czasie ale co tam. Liczy się dobra zabawa!

A po marszu zrobimy podsumowanie tej edycji ZIMnO. Podsumowanie nie będzie uroczyste. Bo żeby było uroczyste to musielibyście przyjść w garniakach. A wątpię, żeby ktoś zdobył się na taki burżuazyjny styl na wyjście do lasu. Ale kto wie. W każdym bądź razie jakieś miłe niespodzianki na zakończeniu mogą się pojawić ale o tym cicho-sza! Nie wywołujmy wilka z lasu!

Czas przejść do konkretów. Poniżej regulamin. Regulamin możecie również pobrać z tego adresu. Zachęcam do pobrania regulaminu bo wyszedł nam całkiem zgrabnie i estetycznie. Gdyby była tu taka opcja to bym kliknął "lubię to"


REGULAMIN

PUMPERNIKIEL InO

IX (ostatni) etap II Zimowego Mini Pucharu w MnO – ZIMnO II1. Organizator:
- Star Worms

2. Zespół organizacyjny:
Kierownik Zawodów - Małgorzata „SW4Gosia” Dembek
Sędzia Główny – Dawid „Zidek” Adrych
Sędzia – Mariusz „Czępa” Kowalewski
Budowa tras – Beata Dembek, Małgorzata „SW4Gosia” Dembek, Mariusz „Czępa” Kowalewski, Dawid „Zidek” Adrych, Szymon „Szogun” Skalski

3. Miejsce:
– Bytonia

4. Baza:
Bytonia, ul. Szkolna 15 (Przyczepa Czępy czyli słynna przyczepa Flamenco. Biorąc jednak pod uwagę to iż przyczepa nie jest w żaden sposób ogrzewana i tym samym zostając w muzycznym nazewznictwie możemy ją w tym momencie określić mianem przyczepy Cold Wave)

5. Etapy:
Jeden etap dzienny – dwie trasy:
 - TZ - ok. 6 km (fragmenty mapy mogą być wycięte lub obrócone/zlustrowane)
 - TP - ok. 6 km (pełna mapa bez żadnych kombinacji. Gdyby nie to, że mapka będzie kolorowa można by napisać, że wszystko będzie czarno na białym)

6. Zapisy:
Do czwartku (27 stycznia) na e-mail (starworms4@gmail.com), gg (9655248), lub sms (519 572 533)
W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko każdego członka drużyny oraz trasę na jakiej chcą wystartować.

7. Punktacja zgodna ze standardami PTTK.

8. Mapy i teren:
•    mapy nieaktualizowane
•    wykonane w programie ocad z domieszką painta
•    teren zaśnieżony, miejscami pagórkowaty, drogi trochę oblodzone, na trasie bardzo fajne, oblodzone jeziorko - można się tam fajnie poślizgać

9. Wpisowe.
•    Dla zapisanych przed 27 stycznia - 3 zł
•    Dla zapisanych po 27 stycznia/niezapisanych - 5 zł

10. Świadczenia:
•    wariacje (czyli to co najważniejsze)
•    mapy
•    coś na ząb
•    ciepła herbata na mecie (żeby o suchym pysku nie siedzieć)

11. Kontakt:
•    starworms4@gmail.com
•    509 576 050

12. HARMONOGRAM IMPREZY
08:00-08:45 – przyjmowanie uczestników
08:45 – oficjalne rozpoczęcie imprezy
09:00 – godzina „0”
14:00 – zamknięcie mety
15:00 – zakończenie imprezy oraz podsumowanie ZIMnO II

13. Postanowienia końcowe:
•    zawody odbędą się bez względu na pogodę,
•    uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie,
•    baza jest nieogrzewana, więc może być w niej zimno
•    baza (czyli przyczepa) jest stosunkowo niewielka więc może panować w niej ścisk jak w zatłoczonym tramwaju
•    Dwa punkty na etapie TZ będą wymagały nieco sprawności fizycznej niczym u człowieka pająka. Prosimy o zachowanie ostrożności przy podejmowaniu tych punktów!
•    za szkody wyrządzone wobec uczestników jak i osób trzecich oraz rzeczy
zaginione organizator nie odpowiada,


0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets