piątek, 21 stycznia 2011

Plany na rok 2011

Czas mija jak szalony my razem z nim. Tak można ogólnie powiedzieć o roku A.D. 2010. Wydawało się, że tak niedawno pisaliśmy poprzednie plany na 2010 rok, a tu tymczasem opisujemy plany na rok 2011. 

I tak samo jak rok temu wypisaniem naszych planów ponownie zajmie się Czępa oraz ja czyli Dżeki. Dodajmy tylko, że plany były ustalane z resztą załogi. Taka anarchiczna demokracja u nas panuje.

Ten rok będzie na prawdę wyjątkowy, gdyż planujemy być na jak najwięcej marszach. Nie tylko ZIMnO, ale i LATInO, oraz w głównym pucharze PBT. Mamy też zamiar poznawać jak najwięcej ludzi, nie tylko na marszach, ale i wszędzie, gdzie się da. Następnie mamy zamiar zorganizować jak najlepszy Wormsak. Co prawda poprzedni był super, ale ten chcemy jak najlepszy zrobić. Głównym celem jest podróż, którą chcemy zrealizować. Tym razem będziemy podróżować z Filipem i jego mamą może ktoś jeszcze. W każdym bądź razie, to będzie podróż, która ma być jeszcze fajniejsza, bo być może zaliczymy Francję, oraz kompiel w Oceanie. Kto wie? Czas pokaże. Następnie chcemy jak kasa pozwoli iść na Harpagan jesienny. Byliśmy jesienią na Harpaganie i Dżekiemu udało się pokonać 100 km, natomiast jeżeli chodzi o mnie, to jest wiele do zrobienia. Kolejną sprawą jest bieganie. Aby udało nam się z Dżekim zrobić 1000 km w tym roku. Jeżeli chodzi o Dżekiego, to w nim widzę poziomy i piony, zaś u mnie fale, czyli Dżeki jak coś sobie planuje, to tak zrobi. Ze mną jest inaczej, bo ja niestety nie umiem nic sobie zaplanować, bo nigdy nie uda mi się tego zaplanować. Nie znaczy, to, że się poddam, ale wiadomo jak to ze mną jest. Okej to teraz trochę od Dżekiego.

Okej, to teraz piszę ja czyli Dżeki. Nie byłbym sobą gdybym nie dodał tutaj czegoś od siebie i dopowiedział co nieco do planów, o których wspomniał Czępa.

Celem nadrzędnym jak co roku jest propagowanie inicjatywy oraz szerzenie wariacji. Żeby to zrealizować trzeba wyznaczyć sobie konkretniejsze cele. A są to:
 
a) Wielka wycieczka. Tak jak rok temu, tak również teraz planujemy wyjazd. A jeśli wyrobimy się finansowo może rozkminimy nawet dwa wyjazdy. Wycieczka jest dla nas jednym z większych celów na ten rok i jej będziemy wiele rzeczy przyporządkowywać. Przede wszystkim chodzi tu ooszczędzanie kasy, a co za tym idzie będziemy musieli odpuścić sobie trochę koncertów, a może i nawet marszy. W planach mamy jednak wystartowanie w kilku więszkych imprezach (Manewry, Darżlub, Harpagan).
W wakacje jedna podróż jest już w małym procencie zaplanowana. Czępa i ja otrzymaliśmy wspaniałą propozycję i wyruszamy w sierpniu razem z ekipą JONF do Prowansji i Toskanii. W planach mamy również podróż stopem. Tutaj jednak niestety wszystko zależy od finansów dlatego nic nie jest tak na prawdę pewne. W każdym bądź razie jeśli uda nam się ruszyć stopem z pewnością pojedziemy dalej i będziemy się błąkać dłużej. O tak.

b) MnO. Pewnie nie uda nam się zaliczyć tyle marszy co w 2010 (przypomnę że zaliczyliśmy aż 32 imprezy!) ale w miarę możliwości chcemy oczywiście zaliczyć jak najwięcej. Zresztą, przecież tak było zawsze. Nic nie zmieniło się pod tym względem.
 
c) Wormsak V. Taki nasz mały jubileusz. Wormsak zawsze był dla nas priorytetem i możecie być pewni, że włożymy w niego wszystko to co najlepsze plus jeszcze więcej. Plany już jakieś są, a to dobrze wróży temu marszowi. Tak na dobrą sprawę już rozpoczęliśmy przygotowania do naszej imprezy.

d) Bieganie. W tamtym roku zrobiłem trochę ponad 400km, teraz chcę tą liczbę podwoić. A że zawsze trzeba dać z siebie więcej to w planach mam zrobienie 1000km w ciągu roku. Uda się.

e) Gra na basie. Trzeba będzie ją nieustannie polepszać. Dlatego planuje spędzić trochę czasu z basiorem w rękach. Z tym też wiążą się plany z King-size. Pewnie zagramy kilka koncertów, może nagramy płytę. Zobaczymy.

h) Koszulki. Jesteśmy drużyną, a nawet koszulek nie mamy. W tym roku to się musi zmienić.

i) Rozwój sw4. Musimy stale iść do przodu. Propagować wariacje. Tak jak robiliśmy to do tej pory, a nawet i jeszcze bardziej. Chciałbym żebyśmy jako Star Worms działali również na jakimś innym polu prócz marsze. Coś co również moglibyśmy robić razem jako drużyna i aktywnie w tym uczestniczyć. Ciągle nie wiemy jeszcze co by to miało być ale w końcu wymyślimy.

W rozwój Star Worms w tym roku włożymy dużo pracy, energii i wariacji. To właśnie jest główny cel na ten rok - rozwój Star Worms. Z tym właśnie głównym celem wiążemy kilka planów, których w tym momencie zdradzać nie możemy. Booo... wolimy dmuchać na zimne i nie zapeszać.

I jeszcze takie moje dwa postanowienia, trochę mniej związane ze star worms ale muszę tu o nich wspomnieć bo mnie to zmobilizuje wtedy.

f) Książki. Postawiłem sobie jasny cel - zadbać o swoją kondycję intelektualną i dlatego też w tym roku mam zamiar przeczytać 40 książek. I na pewno to się uda.

g) Rozwój bloga. Nasz blog istnieje na scenie dwa lata i ciągle się rozwija. Oby tak było dalej. W sumie to poświęcamy mu trochę czasu i tak też będzie w tym roku. Poza tym są pewne przesłanki, które pozwalają nam stwierdzić, że nasz blog w tym roku rozwinie się jak nigdy dotąd. Ale o tym cicho-sza!

Oddaję głos Czępie.

Kolejna sprawa, to tym razem mój plan. Chcę w końcu odwiedzić Krzyśka. Zobaczymy jak to będzie, ale muszę w tym roku to zrealizować, bo długo nie było wariacji akrobacji. Kolejną rzeczą jest to, że pragnę mieć swój sprzęt perkusyjny, gdyż chcę za wszelką cenę uczyć się grać na perkusji. To tylko nieliczne plany, które bym chciał żeby się spełniły, bo mam jeszcze kilka, ale to już są takie wiecie - niemożliwe. Np. chciałbym wygrać w totka, mieć swój dom. Póki co chcielibyśmy, żeby się spełniły, te które są ważniejsze, czyli wszystkie oprócz tych dwóch ostatnich, bo te to myślę, że nie ma szans, ale kto wie może akurat. W każdym bądź razie każdy ma jakieś plany, które nie zawsze się spełniają w 100%, ale jeśli się spełnią chociaż w połowie, to też będziemy zadowoleni. W każdym bądź razie większość zależy tylko od nas samych. Więc do dzieła.

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets