wtorek, 2 listopada 2010

Nowe logo Star Worms


To jest nasze nowe logo. 

Zdecydowaliśmy się na tą zmianę z kilku powodów. Najważniejszym jest fakt iż Star Worms od czasu gdy powstało przeszło wiele zmian. Można wręcz powiedzieć, że to co tworzymy teraz to "Nowe Star Worms" Dlatego jako symbol tych zmian, powstało to właśnie nowe logo.

Nowe logo ma oczywiście pewną symbolikę. Jak widzicie dalej jest to gwiazda ale inaczej niż wcześniej, teraz jest to gwiazda pięcioramienna. Oznacza to tyle, że jest nas więcej. Z początku, pewnie nie każdy o tym wie, mieliśmy takie założenie (ale to było na samym początku), że wormsów może być tylko czterech. Już dawno z tym założeniem zerwaliśmy dlatego też gwiazda wzbogaciła się o jedno ramię. Poza tym gwiazdka ta nie jest dorysowana do końca co oznacza, że dalej jesteśmy otwarci na nowych członków, których chętnie weźmiemy pod nasze skrzydła. Otwarci nie tylko na nowych ludzi ale otwarci na wszystko! Takie teraz jest Star Worms! Gwiazdę otacza okrąg, który jest ponoć symbolem jedności i doskonałości. A chcemy, żeby tak właśnie z nami było. Dolną część okręgu tworzy nasza nazwa, której przypominać nie trzeba. U góry okręgu widnieje data powstania. No i to tyle. A w środku skrót. Wiadomo co oznacza. I ta gwiazda wygląda tak jakby przez to koło przechodziła co ma oznaczać stawianie sobie nowych celów oraz ich realizację czyli w skrócie mówiąc - ruch, cały czas do przodu, w górę. Logo jest teraz wyłącznie w naszych barwach (niebieski, biały), a nie jak to było poprzednio (przeważający kolor żółty).

Stworzyliśmy też alternatywną wersję, której zapewne również będziemy w pewnych przypadkach używać.

Mamy wrażenie, że to nowe logo jest takie bardziej luzackie, przyjemniejsze, prostsze, nie tak skomplikowane, takie jakby bardziej wariackie. Wydaje nam się, że bardziej pasuje do tego Star Worms, które w tym momencie tworzymy.

I tak jakoś przypadło nam do gustu. Mamy nadzieję, że i wam się spodoba.

Dziękuję za uwagę.
W imieniu całego Star Worms.

2 komentarze :

  1. Mi się bardzo podoba. ; ) Przede wszystkim kolory zdecydowanie lepsze. Ma to coś. ;P

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie ... plastyczne ? Popieram Kaję , kolory lepsze :) Jest świetne ^o^

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets