środa, 18 sierpnia 2010

Klasyfikacja LATInO przed ostatnią rundą

Dzięki pewnemu wspaniałomyślnemu obywatelowi, któremu przypisywany jest przydomek Junior możemy wam zaprezentować aktualną klasyfikację LATInO. Gdybyśmy mieli tylko takich praworządnych i bezinteresownych obywateli to żyłoby się lepiej. Dzięki stary!

No i może krótki komentarz odnośnie tej klasyfikacji by się przydał. A więc zdecydowaliśmy się obciąć punkty osobom startującym w Bajii w kategorii TJ. Wszystkie te osoby otrzymają po jednym, symbolicznym punkcie. Tym samym naprawiamy błąd, który rzeczywiście istniał. Mianowicie poprzednia punktacja na Bajii była niesprawiedliwa. No a teraz jest uczciwie wobec wszystkich (mam nadzieję). 

Tym samym na jeden marsz przed zakończeniem pucharu na zwycięstwo największe szanse ma Filip Fierek. Tuż za nim jest Czępa, który może coś jeszcze wyczarować. W tym momencie na najniższym stopniu podium plasuje się Gromuś, który idzie przez LATInO niczym błyskawica. A więc już wszystko wiadomo - wszystko zdarzyć się może. Dlatego też już teraz zapraszamy wszystkich na Bongo!

Uaktualnioną klasyfikację znajdziecie tutaj

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets