niedziela, 4 lipca 2010

Ranking bogaczy czyli wyniki InO Monopoly

Poniżej przedstawiamy wyniki oraz krótki komentarz odnośnie zawodów od organizatorów. A my jak najszybciej postaramy się skleić relację bo jest o czym pisać!

  1. Radosław Literski 
  2. CzKTWiP "Biegaczowaty"
  3. Star Worms "Wanożnik"
  4. Ania Kitowska i Szymon Belka
  5. Buła
  6. Marek Wrzałkowski
  7. Sandały
  8. Robert Plichta & Girls
  9. Piotr Nowak
W kategorii TP I miejsce zajęli Panowie Stanisław i Hubert Fryca. Jak się okazało, były to ich pierwsze tego typu zawody. Powinni być z siebie bardzo zadowoleni, bo przynieśli tak dużo banknotów, że z trudem się ich doliczyliśmy. Zgromadzili 13.250.000 $. Gratulujemy!
Gdybyśmy zamknęli klasyfikację zawodów po I etapie, wyglądałaby ona zupełnie inaczej. Podium – co prawda – byłoby obsadzone zespołami, które i tak wygrały, ale pozamieniałyby się one miejscami. Otóż po pierwszym etapie faworytami okazały się Wormsy, ale niepowodzenia finansowe w drugim etapie nie pozwoliły im utrzymać swojego miejsca. Drapieżnym ekonomistą okazał się Radosław Literski, przeskakując z trzeciego miejsca na miejsce pierwsze. Dysponując sumą 19.590.000 $, skończył z wynikiem 25.560.000 $ i były to najlepiej zainwestowane pieniądze podczas sobotniego Monopoly. CzKTWiP dowodzony w drugim etapie przez Sprintera utrzymał swoją pozycję i w ogólnej klasyfikacji zajął drugie miejsce.

  Zgodnie z ustalonymi przez nas zasadami musieliśmy nie klasyfikować Piotra Nowaka, który na metę pierwszego etapu przyszedł z wcale niemałą garścią banknotów. Niestety był zbyt zmęczony po biegu dookoła Ostrowitego (który odbył się tego samego dnia i w którym zajął czołowe miejsce), by wziąć udział w drugim etapie marszu. To naprawdę wytrzymały facet, jeśli jednego dnia wziął udział w dwóch imprezach i na dodatek w obu poszło mu świetnie.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za przybycie. 

Organizatorzy

A takie dokładne wyniki to możecie pobrać z tego adresu bo tutaj na blogu to tabelek nie idzie robić chyba. W każdym bądź razie nie wiem jak. Chyba nie jestem najlepszym Łebmasterem.

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets