poniedziałek, 14 czerwca 2010

Nowe szaty króla


Nasz blog istnieje już półtora roku. I przez te półtora roku cały czas wyglądał, niezmiennie tak samo. Zmieniał się tylko co najwyżej okazyjnie wygląd nagłówka (np. z okazji Wormsaka, ZIMnO czy tak jak teraz LATInO). I trzeba przyznać, że wszystko to wyglądało schludnie i estetycznie ale po jakimś czasie ten wygląd się nam już opatrzy. To tak samo jak zzzz hmm... no np. jak z wymalowaniem pokoju. Raz ściany pomalujesz w zielone grochy i zrobisz wystrój w stylu safari i jest fajnie. Ale po jakimś czasie ci się to znudzi i chcesz czegoś nowego. I malujesz pokój na czarno, wstawiasz cygańskie gadżety i sadzisz w doniczki rosiczki. Po prostu po jakimś czasie trzeba zmian. Tak samo nie można przecież przez tydzień nosić tej samej koszulki  bo się pobrudzi jakimś sosem tabasco i potem trzeba ją prać w super czyszczącym proszku do prania. No i w ogóle trzeba zmieniać. Chociaż są tacy którzy tak nie robią, ale koszulka to i tak pół biedy w porównaniu z innymi częściami  garderoby. Trzeba ją przecież kiedyś przebrać, żeby dziewuchy mogły nas potem rozbierać wzrokiem. I właśnie teraz taki moment zmian nadszedł na naszym blogu.

Zmieniamy wygląd naszej stronki!

Nie są to jakieś wielkie zmiany. Raczej tylko takie kosmetyczne. Może trochę fajniej to wygląda, może nie. W razie czego jak tu nasi fani będą protestować, strajkować i bojkotować stronkę to przywrócimy stary design. Chodzi przede wszystkim o to, żeby wyglądało tu sympatycznie i przyjemnie. Żeby może trochę przejrzyściej było. Żeby chciało się wchodzić. Żeby oko mogło się nacieszyć. Żeby Polska była Polską. Żeby żyło się lepiej. Myślałem też nad zmianą czcionki ale jednak doszedłem do wniosku, że klasyczny Arial jest najlepszym wyjściem i korzystnie się tu prezentuje. 

I teraz pomysł jest taki żeby na pewne wydarzenia (tj. LATInO, ZIMnO, Wormsak, może jeszcze coś tam) blog prezentował się nieco inaczej kolorystycznie. Dlatego teraz, na czas LATInO na stronce zapanują wakacyjne kolory. Więc chodź pomaluj mój świat! Rzeczywistość jest raczej szara, ludzie to na ogół ciemna masa. Tak więc trzeba trochę podkoloryzować tą naszą przestrzeń!

Wszystkie wasze opinie na temat nowego wyglądu stronki są mile widziane w komentarzach. Bo przecież stronka tworzona jest głównie z myślą o was, o naszych fanach! Dla fanów wszystko! Tacy to my wspaniałomyślni jesteśmy.

1 komentarz :

  1. Masz rację, zmiany są czasami potrzebne. Kolorek daje trochę po oczach, ale mimo wszystko dobrze się prezentuje. ;) Przynajmniej mi się podoba. ;] Od razu czuć klimat nadchodzących wakacji. ;DD Więc jak najbardziej pozytywnie. ;)

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets