poniedziałek, 7 czerwca 2010

Do urn!


Zbliżają się wybory prezydenckie i pewnie coraz więcej będzie się teraz mówić o frekwencji wyborczej. Czy jak to się tam nazywa. Bla bla bla. No wiecie, że każdy głos jest ważny, każdy głos się liczy itp. Taka tam gadka szmatka, kiełbasa wyborcza, tere fere i jedna klika. I tak pewnie frekwencja będzie zabójczo niska, a w naszym kraju nadal będzie tak jak jest. 

Tymczasem Wasze głosy są potrzebne STK Czersk! Tak, tak to nie pomyłka! Niecały rok temu członkowie tego zaprzyjaźnionego z nami klubu odbyli wycieczkę rowerową do Szkocji. Wycieczka zakończyła się sukcesem, a teraz może ona odnieść kolejny sukces. 

Ta właśnie wyprawa rowerowa została nominowana do prestiżowej nagrody w plebiscycie "Złote Stopy" w kategorii "na kołach"! Już sama nominacja jest niesamowitym wyróżnieniem. A może być jeszcze lepiej! Wszystko zależy od waszych głosów!

Link do głosowania znajdziecie tu.

Tutaj można poczytać o tym trochę na forum w temacie Bike/Scotland Castle Tour

A tutaj znajdziecie stronkę dotyczącą całej wyprawy.

I ważna informacja dla wszystkich ze zmiennym IP. Każdy kto ma zmienne IP (np. użytkownicy neostrady) może głosować wielokrotnie! Dlatego też najlepiej wchodźcie na tą stronkę kiedy tylko możecie i oddawajcie swoje głosy! Albo najlepiej ustawcie sobie tą stronkę jako stronę startową w przeglądarce. Każdy głos jest potrzebny! Liczymy na waszą pomoc!

Głosujcie!
Odłączajcie neta
Głosujcie!
Odłączajcie neta
Głosujcie!
Odłączajcie neta

I tak w kółko aby głosów było jak najwięcej!

Głosujemy!

3 komentarze :

 1. Zagłosowane =]

  Pozdrawiam xD

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę! :)) Niesamowite wyróżnienie. Oczywiście głosuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiedziałem, że fanklub nie zawiedzie! Dzięki!

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets