środa, 9 czerwca 2010

Czerwcowe koncerty


Wreszcie jakieś koncerty! Ten rok jest na razie bardzo ubogi w koncerty, byliśmy na niewielu takich wypadach w tym roku, a tu już czerwiec. Nadchodzą wakacje, czas wolny itd, więc mamy nadzieję, że teraz uda nam się zaliczyć kilka koncertów. A okazję ku temu aby się wyszaleć, poskakać i trochę pohulać nadarzą się już w czerwcu. 

Planujemy pojawić się na co najmniej jednej imprezie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to zaliczymy może nawet 4 koncerty w tym miesiącu. Wiadomo - wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń. A tych nam nie brakuje. 

W planach mamy te koncerty:
12 czerwca - Proghma-C, Tehace, Fulcrum - Chojnice
15 czerwca - Paul Band - Starogard
18 czerwca - Coma - Tczew
25 czerwca - Muzyka Domowej Roboty, USB - Czarna Woda

Gdyby to wszystko nam wypaliło to koncertowalibyśmy niczym prawdziwy rokendrolowcy - skórowcy. Koncert za koncertem. Z przerwami na suszi i oglądanie Klanu. To teraz może po kolei, krótko zwięźle opiszę czego tu się można spodziewać po tych koncertach. Może to kogoś zachęci by wyskoczyć z nami.


Na ten moment wyjazd stoi pod znakiem zapytania. Akurat tak się składa, że mam sesję i nie wiem czy się uda. Dużo zależy od tego czy oleję sesję. No ale nie takie maniany się już odwalało. Koncert zapowiada się wyjątkowo smakowicie z dwóch względów. Zagrają same ryjowcy, którzy jeńców nie biorą. Szybko, mocno i siarczyście. Tak właśnie ma być. Tehace to jakiś death metal grają, Fulcrum też chyba coś w tych klimatach nie wiem nawet. Ale gwiazdą wieczoru i drugim powodem dla którego warto tam być jest Proghma-C. Chłopaki z Trójmiasta grający Progressive Metal z wyraźnymi wpływami Toola. Mocna rzecz. Na koncie mają jedną płytkę jak na razie i momentami ta muza ryje czachę. To doskonała okazja żeby ostro się wyszaleć! Tym bardziej że wjazd kosztuje zaledwie dychę. Na zachętę jeden z mocniejszych akcentów na ich krążku, kawałek Spiralling To Another


Jakiś tam jazzowy zespół. Zagrają niedaleko. Bilety po 15/20zł. A jazziku zawsze fajnie się słucha. Tym bardziej, że w tym zespole jest również basista. A basiści jazzowi zwykle czarują swoją grą. I nie tylko basiści bo z jazzem to jest tak, że tego nie tylko przyjemnie się słucha ale też przyjemnie się ogląda. Więc warto to zobaczyć. No, a poza tym nie często jest okazja by posłuchać na żywo jazzu, a te klimaty to wiecie. Szpan, lans i w ogóle wyższa kultura. Raczej mało prawdopodobne aby ktoś z nas się tam wybrał, no ale zawsze jakaś opcja to jest. 


Tutaj znowu jeśli chodzi o mnie przeszkodą może okazać się sesja. Zawsze człowiekowi rzucają kłody pod nogi no ale cóż. Life is brutal jak to się mówi. Ktoś od nas z pewnością pojedzie zważywszy na to, że koncert jest za darmochę w ramach Dni Ziemii Tczewskiej. Rok temu o tym czasie byliśmy na koncercie Strachy Na Lachy i miło wspominamy ten dzień. Coma to tak średnio pasi... ale poskakać można. No i warto jechać choćby po to by usłyszeć Leszka live.

25 czerwca - Muzyka Domowej Roboty, USB - Czarna Woda

Ostatni z możliwych czerwcowych wypadów. I zarazem najbardziej prawdopodobny. Bo najbliżej i za friko. Tutaj jest właściwie pewne, że będziemy. A dzień później odbędzie się Baja. Więc gdybyśmy byli niedysponowani to niech to będzie nasze usprawiedliwienie. Ale my jesteśmy rokendrolowcy więc przeżyjemy to. Luuuuuz. 

4 koncerty. Jakieś na pewno zaliczymy. Spróbujemy jak najwięcej. Zresztą co tu gadać, co tu dużo planować. To nie wyjazd na Makczupikczu żeby takie plany snuć. 

Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę wybrać się razem z nami to z miłą chęcią się z tym kimś skumamy i wybierzemy. Bo jesteśmy otwarci. To zachęcamy w takim razie do wspólnego wypadu razem z nami. 

Do usłyszenia na którymś z koncertów.

7 komentarzy :

 1. dzięki za głosy
  choć nie wiem kto je nabija :)
  ale myślę że ktoś stąd
  wczoraj było około 50 głosów, dziś już ponad 50
  pozwala to nam trzymać tempo czołówki
  ja niestety nie mogę, byłem się dziś nawet pytać w sklepie, czy istnieje urządzenie do zmieniania IP, ale kicha...

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosujemy i staramy się pomóc ale z tym IP to jest jakaś ściema. Aż tyle razy nie idzie głosować. Ja dziś np. dwa razy tylko zagłosowałem. Więc trzeba będzie powoli to nabijać. I tak aż do października:)

  OdpowiedzUsuń
 3. noo tak mowiac to ja siedze sobie wiczorkami i tez pozmieniam ip :)

  pozdrawiam Spadik :)

  (nie wiem jak dzialaja do zmiany ip bramki proxy w necie mozna poszukac programow do zmiany ;) )

  OdpowiedzUsuń
 4. w ruch poszedł bot
  dziś w czasie jak zmywałem naczynia poszło prawie 100 głosów, przez 2 min śledziłem odświerzając - głos co 20 sekund...

  OdpowiedzUsuń
 5. jeżeli ktoś ma troche czasu to jest program do zmiany ip http://www.torproject.org/ wystarczy wlaczyc (najlepsza przegladarka mozilla firefox)
  i mozna zmianiac sobie adresy ip co klikniecie w programie w jedna ikonke, wlaczyc od nowa przegladarke i zagłosowac i tak kilkanaście razy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ale to działa tylko na neostradzie?

  OdpowiedzUsuń
 7. obojetnie jakie kto ma lacze. czy ip stale czy zmienne

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets