poniedziałek, 17 maja 2010

Zapisy do LATInO II


UWAGA! NASTĄPIŁA PEWNA WAŻNA ZMIANA. PUCHAR LATInO BĘDZIE ODBYWAĆ SIĘ JUŻ OD 12 CZERWCA!

Pogoda może i na to nie wskazuje, ale... zbliża się lato! A wraz z nadejściem wakacji rusza druga edycja LATInO! To znaczy to czy ruszy zależy przede wszystkim od was. No i od nas też, nie ma co ukrywać. Dlatego właśnie od dnia dzisiejszego do dnia 15 czerwca uruchamiamy zapisy imprez na II edycję LATInO. 

W tym momencie kalendarz jest pusty. Musimy go więc jakoś wspólnie zapełnić. Marsz na Orientację może zorganizować absolutnie każdy. Taka właśnie jest tutaj zasada. Już od pierwszej edycji LATInO, również w ZIMnO cały czas podkreślamy, że jest to bardzo frywolny puchar. Dlatego właśnie szczególnie zachęcamy osoby, które stawiają pierwsze kroki w inowskim świecie jak i również te, które mają wielką ochotę zorganizować imprezę właśnie w wakacje. LATInO jest dla wszystkich! Kto tylko chce, może coś zorganizować!

Cel LATInO nadal pozostaje taki sam - inowska nauka poprzez wariacje! Zresztą co tu dużo gadać, wszystko pozostaje praktycznie takie jak w zeszłorocznej edycji (która jak wiadomo była strzałem w dziesiątkę), o której możecie poczytać na naszym blogu. Z tymże w tym roku skleimy wspólnie jakiś regulamin (albo raczej coś na kształt regulaminu) bo rok temu to chyba nawet regulaminu nie mieliśmy.

No dobra. To teraz tak. Tym razem planujemy wykorzystać na maksa wakacyjny czas i tym samym jak najobficiej wypełnić ten czas marszami. II edycja pucharu będzie odbywać się od 12 czerwca aż do 28 sierpnia (ewentualnie 4 września). Razem jest to 12 tygodni, które możemy w dowolny sposób wypełnić. Jeśli chętnych do organizacji będzie więcej niż to ustawa przewiduje to będziemy kombinować co z tym zrobić. Ostatecznie można by robić marsze również w środku tygodnia. No ale zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie. 

Forma marszy w LATInO jest całkowicie dowolna. MnO może tu wyglądać jak wam się tylko przyśni. Wszystko zależy więc od was. 

Myślę, że dobrze by było gdybyśmy spotkali się podczas Borowiackiego MnO i obgadali wspólnie, wstępnie pewne sprawy. Ludzi tam będzie sporo, a wśród nich również organizatorzy LATInO więc będziemy mogli obgadać to i owo.

No i to tyle. Zapisy uruchomione. Zgłoszenia przyjmuję ja (czyli Dżeki) pod nr. gg 9655248. Piszcie do mnie i dogadamy wszystko co trzeba. Termin, formę marszu itd itp. Ja to jestem z natury dobry chłopak więc walcie prosto z mostu. Jakby ktoś miał ewentualnie jakieś pytania albo coś to też niech pisze do mnie.

Radzę jak najszybciej zgłaszać swoją imprezę po to aby zająć możliwie jak najlepszy termin. Później mogą być z tym problemy no ale jakoś i tak się dogadamy. O tym jakie terminy są już zajęte będę na bieżąco informował w komentarzach do tego postu.

A więc. Zapisy uruchomione! 

Machina ruszyła!

6 komentarzy :

 1. No to może w takim razie my zaczniemy i zaklepujemy sobie 26 czerwca.

  Rozpoczynamy mocnym uderzeniem bo tego dnia organizujemy Baję czyli marsz autorstwa Czępy.

  Kto był rok temu to wie co to za szaleństwo!

  W wyjątkowych przypadkach, jeśli ktoś chciałby zorganizować marsz i inny termin oprócz tego nie pasuje to możemy go odstąpić ten termin. Wszystko jest do dogadania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy już drugie zgłoszenie.

  Organizatorzy zaklepują sobie 3 lub 10 lipca. Ze wskazaniem na tą drugą datę. I oczywiście również są w stanie odstąpić od swojego terminu. Tzn. bardziej są w stanie odstąpić 3 lipca.

  Podkreślam raz jeszcze - wszystko jest do dogadania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny termin zarezerwowany. Jest to 31 lipca w okolicach Szlachty. W tych terenach to nas jeszcze nie było. Odkrywamy nowe lądy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Malo potwierdził już swoją imprezę o nazwie Moczary. Odbędzie się ona 12-13 czerwca i będzie to nocny MnO z bazą w Starej Kiszewie. Więcej informacji podamy wkrótce ale zapowiada się na to, że będzie to mocne rozpoczęcie pucharu.

  OdpowiedzUsuń
 5. 5 impreza zaklepana. Odbędzie się ona 13 sierpnia. Nic więcej nie wiadomo i nic więcej na razie zdradzać nie będziemy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Do pucharu dołączył kolejny marsz, który odbędzie się 17 lipca.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets