czwartek, 27 maja 2010

Wirusowy film

 

Postanowiliśmy ukazać reszcie światu filmik nakręcony na potrzeby Wormsaka IV. Przedstawia on dalszą część historii opowiedzianej przed marszem. Każda drużyna otrzymała płytkę, na której nagrany był właśnie ten filmik. Mamy nadzieję, że ten pomysł jak i wykonanie spodobało wam się.

My sami znakomicie bawiliśmy się wymyślając i tworząc ten krótki film. Scenariusz pisany był, a nie sory, nie był pisany. Scenariusz wymyślany był na poczekaniu, tak jakoś wypłynął z naszych głów. Mieliśmy tylko taki główny zarys tego jak miało to wyglądać, reszta jakoś tak sama spontanicznie powstała. A ile było nieudanych scen! Łoho! Płytka DVD by nie starczyła żeby je wszystkie nagrać.  A ile niewykorzystanych pomysłów, ile pomysłów przewinęło się przez nasze głowy! Spokojnie można by z tych pomysłów stworzyć film trwający godzinę. Heh,a ta kwestia, którą na końcu wypowiada Czępa to była powtarzana gdzieś tak z 30 razy. Jakieś 2h chyba to nagrywaliśmy. Ale warto było, bo to są właśnie wariacje. Swoje trzy grosze dorzuciłem również ja wykrzykując słowa "mamy go!" To była moja życiowa rola. Jeśli dobrze się wsłuchacie to usłyszycie również dźwięk spadającej cegły. To efekt dźwiękowy za który odpowiadała Beata. Oświetleniem głównie zajmował się Zidek, natomiast SW4 Gosia nakręciła kilka scen. No i musicie przyznać, że Czępa to świetny aktor. Choć trzeba mieć do niego morze cierpliwości bo żeby tyle razy powtarzać jedną scenę to.. no ludzie no! Ja zająłem się montażem tego filmiku.  Każdy dał coś od siebie. Zdjęcia do tego jakże niskobudżetowego filmu powstawały 3 dni. Sceny powstawały w kilku miejscach m.in była to przyczepa Czępy (idealnie nadająca się do tych klimatów), oczywiście las (bo przecież o MnO tu chodzi) jak i również opuszczony budynek, który kiedyś wykorzystaliśmy podczas organizacji Wormsaka I.

Gdyby kogoś interesowała muza, której użyliśmy w filmiku to jest to piosenka z filmu Final Fantasy - Nobuo Uematsu - "Beyond The Westeland"


Myślę że po tej wspaniałej zabawie jaką było kręcenie tego filmu jeszcze kiedyś coś razem nakręcimy.

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets