środa, 19 września 2012

Tym razem Depniemy!


Po dwuletniej przerwie ponownie Depniemy! Po dwuletniej przerwie dla Star Worms oczywiście bo impreza Witkowskich Brothers odbywa się już po raz czwarty. A nam jak dotąd dane było tylko być na tym pierwszym, historycznym bo debiutanckim marszu. Z tej pierwszej imprezy w mej pamięci nadal jest buszujące po lasach Malinowe Szczęście, nocne przesiadywanie w biurze organizatorów oraz śpiący Rosomak. Jeśli chodzi o aspekty czysto sportowe to chyba nic nie pamiętam, a więc wychodzi na to że było przede wszystkim wariacyjnie! To teraz będziemy mieli świetną okazję poobserwować i przekonać się na własnej skórze w jaką stronę poszło Depniemy. Czy dało dyla do przodu, czy może wstecz a może drepcze w miejscu? Mamy nadzieję, że impreza będzie odlotowa i depniemy!

Na dzień dzisiejszy robali pojawi się cała trójka. I co najciekawsze wszyscy będziemy okupować trasę TZ. Także bracia! Miejcie nas w opiece! Tucholo nadchodzimy!

Do zobaczenia w sobotę! THE SNACKES HA HA!

1 komentarz :

  1. O! Szogun, wracasz na trasę TZ, chyba po dłuższej przerwie, bo o ile mnie pamięć nie myli ostatni start to chyba był w Bielowszczaku. Fajnie będzie znowu porywalizować, ja sobie ostrzę apetyt na łażenie jarami Brdy. Koło Tucholi, nad Brdą, są takie dwa fajne miejsca - Piekło i Niebo.

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets