niedziela, 22 lipca 2012

9 lat!Tak jest ludzie! Pewnie nie każdy pamiętał bo zapomnieliśmy nawet my ale... Star Worms z dniem 19 lipca 2012 roku obchodziło już 9 rocznicę! Dziki szał z tego powodu!!!

Hmm tzn Star Worms nie obchodziło bo tak na dobrą sprawę to my sami się zapomnieliśmy ale to nic. Bo nigdy nic jakoś nie planowaliśmy, tortu też nigdy nie było, świeczek, żadnych imprez ani takich. Zawsze te rocznice są skromne i przeżywane tak bardziej duchowo niż fizycznie. Bo to nas cieszy, że to coś czego sami nie potrafimy dokładnie zakfalifikować (co to takiego to SW) istnieje 9 lat! I to jest właśnie ten nasz i wasz po części też, wielki sukces! Coś co nie wiadomo czym jest istnieje 9 lat i ma się świetnie!

Ostatnie 2, 3 lata były najlepszym okresem w osi czasu SW, teraz jak cały świat można powiedzieć że wpadliśmy w lekki dołek. Ale ten dołek to nic takiego - po prostu jesteśmy trochę mniej aktywni, trochę mniej może się dzieje, w pewnych sprawach mniej się angażujemy itd. Widać to chociażby po naszej aktywności na blogu ale co tam. Cały czas mamy się dobrze i ta nasza obecna forma to jest tylko przejściowy, minimalny regres. Takie tam nic:)

Dziewięć lat to nie taka mała już liczba, to już musi robić wrażenie i wywoływać na twarzy tzw uśmiech radości albo też wielkie oczy z niedowierzania. A za rok będzie już dycha, ja cię kręcę. To dopiero będzie!

To chyba w przyszłym roku wymyślimy jakiś reczital albo coś żeby to uczcić. A teraz po cichu cieszymy się 9 rocznicą!


0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets