środa, 6 czerwca 2012

Potrzebujemy Waszych głosów!Krótko i na temat! Nasza wormsowa Beata the Dorsz bierze udział w konkursie szkolnym(!). Jest to konkurs związany z koko koko Euro spoko i językiem angielskim. Czyli ogólnie koko koko spoko. Dokładniej temat brzmiał - jak kibicujemy w naszym mieście czy jakoś tak. Zresztą to w tym momencie jest nie ważne. Ważne są natomiast Wasze głosy! Tak, tak wy, którzy odwiedzacie nas i siedzicie teraz przed monitorami! Potrzebujemy właśnie Waszych głosów i mocno o nie prosimy, a może maybe bejbe Beacie uda się wygrać fajne nagrody!

A nawet jeśli The Dorszowi nie uda się nic wygrać to z całą pewnością będzie jej szalenie miło widzieć rosnącą liczbę głosów na jej świetną pracę.

No to do dzieła! Głosujemy!

Głos można oddawać raz dziennie. To też liczymy na codzienną porcję głosów iiiii jeśli możecie to przekażcie to info o głosowaniu dalej. Bo każdy głos się liczy. Klikać, klikać ludzie! 

Aby zagłosować na pracę Beaty wystarczy wejść pod ten link  a następnie wpisać ten tam śmieszny kod i potwierdzić. Operację tą należy wykonywać codziennie bo jak nie to się komp zawirusuje i przyjdzie do was baba jaga. Klikać, klikać!

Z góry dzięki!

1 komentarz :

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets