czwartek, 6 października 2011

Koniec wakacji....

Już po samej aktywności na naszym robaczym blogu można śmiało stwierdzić, że ktoś tu sobie zrobił wakacje. I nie będzie to błędne stwierdzenie, bo faktycznie się sporo obijaliśmy i zaniedbaliśmy wiele obowiązków (od prowadzenia bloga i stronki PBT, przez robienie klasyfikacji LATInO i PBT, aż do wszystkich małych, niespecjalnie ważnych spraw).

 Jak to uzasadnić? Najłatwiej chyba opisać to mogą słowa "jakoś tak wyszło...". Na szczęście każde wakacje kiedyś się kończą. Dla jednych szybciej (Beata, Pondżol), a dla innych później (Gosia, Fishman, Szogun, ja), wakacje Kosy zaczęły się najpóźniej, ale już zbliżają się ku końcowi - razem z Szogunem w ciągu najbliższych dni wrócą z wycieczki do Francji (która zmieniła się w Eurotrip, ale o tym to pewnie sami będą chcieli napisać). Moje skończyły się 30 września, kiedy się zorientowałem, że następnego dnia mam pierwsze wykłady i ćwiczenia na UG. Od 1 października nadrabiam wszystko to, co miałem zrobić (nawet kilka miesięcy) wcześniej.

PBT - wszystkie (na 99% wszystkie) protokoły, informatory, plakaty i regulaminy są już na stronie Pucharu Borów Tucholskich. Z klasyfikacjami mam drobne problemy, wieczorem postaram się je naprawić i aktualną wersję wrzucić na serwer. Jeśli coś nie działa/jest niezaktualizowane to zgłaszajcie to na naszego maila (starworms4@gmail.com), bo nie zawsze mam czas, żeby wejść na forum i przeczytać wszystkie newsy.

LATInO - klasyfikacja miała być robiona na biężąco, a miesiąc po zakończeniu całego pucharu nie było nawet pierwszej wersji... Ale naprawimy to :) Brakuje nam tylko wyników LOTInO, więc organizatorów (lub uczestników) prosimy o przysłanie ich nam na maila (adres wyżej, ale i tak chyba większość osób go zna).

ZIMnO - wkrótce spotkamy się i przedyskutujemy sprawę kolejnej edycji ZIMnO. Narazie sami nie wiemy czy się ona odbędzie.


Na zakończenie wstawiam listę InO, które odbędą się w najbliższych tygodniach i na których być może ktoś od nas się pojawi.
15 października - Harpagan 42 - http://www.harpagan.pl/
22 października - V RnO "Wygoniec" - http://starworms.blogspot.com/2011/10/v-rno-wygoniec.html
22 października - Marsz na Orientację Garczyn - http://marsznaorientacje.pl
5/6 listopada - V Nocny MnO "Szago" - http://starworms.blogspot.com/2011/10/nocna-impreza-na-orientacje-szago.html

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets