poniedziałek, 10 maja 2010

Trochę zdjęć z Wormsaka IV

Mamy już pierwsze zdjęcia z Wormsaka IV. Nie jest ich na razie zbyt wiele, czekamy na resztę zdjęć, które zrobiła na trasie drużyna Czerwonych Peugeotów (potężna paka zdjęć, zajmująca jakieś 400mb więc będzie co oglądać). Ale już teraz mamy zdjęcia, które były robione w tzw. folderze "zdjęcia." I to są na prawdę śmiechowe i superpozytywne focie! Zobaczyć Artura w goglach i różowych nausznikach, Radka jako jedi czy też naszego księdza wikariusza w afro wywołuje niekontrolowaną radość na uśmiechu:) Każdy z uczestników wyszedł na maxa wariacyjnie i o to właśnie chodziło! Pierwszą serię zdjęć z Wormsaka znajdziecie pod tym linkiem.

Wrzucam też dwa filmiki. Jeden prezentujący funkcję maski, która pojawiła się na wyżej wymienionym punkcie. I cieszyła się dużym zainteresowaniem. Okazuje się, że maska ta, ma funkcję chrumkania i charczenia. Trzeba ją tylko odpowiednio używać! Filmik nakręcony podczas kręcenia filmiku na marsz. W SW4 zawsze jest wesoło:) hrrrhrrhrhrrr chrum chrum hrhrhrhrrrhr


A drugi filmik, już z samego marszu. Na filmiku możemy ujrzeć opinię jednego z uczestników na temat organizatora (dokładnie to opinia Figlusia na temat mojej skromnej osoby). No duma Bytoni. Czy tu trzeba coś jeszcze dodawać?:) Dzięki bracie!

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets