poniedziałek, 17 czerwca 2013

Tetris na Borucie!


Jak wiecie ostatnio gry planszowe wciągnęły nas niczym bagna w ciemnym lesie i wciągają coraz bardziej i bardziej. Tak jak niegdyś to gry komputerowe wciągały do wirtualnego świata każdego knapa. Pykało się wtedy w taką "konsolę" o nazwie pegazus i nawalało w gry legendy takie jak: Contra, Mario, Pac-man czy... no właśnie Tetris! Tak się składa że w ten weekend, w dzień po najkrótszej nocy w roku kiedy to wszystkie czarownice latają na miotłach, a wąpierze wychodzą szukać kwiatu paproci MY będziemy grali w Tetrisa!

A to za sprawą II InO Boruta, która tym razem odbędzie się w Legbądzie. A tematem tego właśnie marszu będzie ta właśnie legendarna gra! Puśćcie sobie tą melodyjkę i czytajcie dalej! 

Czy ten marsz trzeba jeszcze jakoś reklamować? Organizatorzy przygotowali dla nas prawdziwy worek (bez dna) atrakcji! Są konkursy, są różne zadanka, jest nawet granie w Tetrisa i inne bajery! Ale pamiętajmy że wszystko kręci się tutaj wokół InO bo to jest właśnie kręgosłup tej imprezy. I tutaj możemy spodziewać się prawdziwych 8bitowych czarów i cudów! Trasy jak i mapy zapowiadają się rewelacyjnie i my już przetrampujemy w miejscu bo chcemy sie tam znaleźć!

Dobra nie ma co przeciągać. To trzeba poczuć na własnej skórze! My wystawiamy niemal cały skład robalów STAR WORMS!!!

Damy tutaj tylko jeszcze linka do fejsbuka. A z tego linka możecie znaleźć info na jeszcze innych stronkach, znajdzecie regulamin i wszystko co CZEBA! 

No to do zobaczenia w sobotę! Popykamy sobie w Tetrisa!

2 komentarze :

  1. Na takiej imprezie to i mnie nie może zabraknąć. Będę miał ciężki dzień, ale jakoś to się da, bo nie będę chyba po biegu w ogóle spał, ale to się da.


    Mariusz Kowalewski

    OdpowiedzUsuń
  2. Drąguś, kosteczka, e-L-ka, T-etka - to tylko nieliczne nazwy w grze Tetris. Bynajmniej u mnie :)

    Mariusz Kowalewski

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets