sobota, 15 czerwca 2013

Festiwal planszówek


Jutro czeka nas piękny i atrakcyjny dzień bo wybieramy się do Gdyni (w samej Gdyni aż tak może pięknie i atrakcyjnie nie jest, są lepsze miejsca), bo tam właśnie w Ergo Arenie odbędzie się festiwal planszówek! I chyba nie trzeba tutaj dodawać, że dla nas to jest rewelacyjna okazja żeby posmakować kilka nowych kąsków, obczaić co nieco nowości, pewnie też w coś zagrać. Jednym słowem jeszcze bardziej wkręcić się w planszówkowy świat, w który tak mocno ostatnio wchodzimy! 

Tak do końca to nie wiemy jak to tam będzie wyglądało. No i też fajnie z tego względu bo czeka nas coś nowego, coś na czym jeszcze nie byliśmy. Bo tutaj impreza dotyczyć będzie tylko i wyłącznie gier planszowych. Idea jest taka, że będzie tam około 700 gier planszowych, które można wypożyczyć i... po prostu w nie grać :) Czyli jak dla nas to świetna opcja bo możemy sobie jakieś nowe gierki przetestować bo już niedługo szykujemy sobie kolejne zakupy. Tak żeby nie kupować kota w worku. Może będą też jakieś fajne stoiska z grami inne bajery i atrakcje, są też nagrody jakieś, turnieje w gry planszowe (ale akurat takie w które jeszcze nie graliśmy) więc zapowiada się jutro na prawdę wesoły dzień!

Ogólnie to impreza zaczyna się już dziś ale ze względu na ten mój dzisiejszy koncert jedziemy dopiero jutro. Może ktoś coś ten by chciał jutro do nas dołączyć?

Lecimy rano jakoś, to trwa od 10 do 18. A tu jest stronka tego wydarzenia. Pewnie pokusimy się o jakąś relację po powrocie! No to see you later aligator!

1 komentarz :

  1. Yyy co do gier, to niestety nie dla mnie, bo mnie wkurzają gry, dlatego wolę jakichkolwiek unikać. Natomiast niech każdy gada co chce, ale ja lubię Gdynię. Zawsze to będzie moje miejsce bicia rekordów na 10 km. Czyżby powtórzę wyczyn z zeszłego roku, gdzie po raz drugi pobiję w Nocnym Biegu Świętojańskim swój rekord? To się okaże za tydzień.

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets