środa, 20 marca 2013

Wormsak VII: Wehikuł czasu!


Szybko jak nigdy dotąd ale i tak późno (bo czas goni, bo czas tak szybko leci, bo 11 maja już tuż tuż) ruszamy oficjalnie z VII edycją Wormsaka!!! Już od dłuższego czasu ten Wormsak siedział nam w głowie, oj już od bardzo dawna. Potem zaczęliśmy jakieś pierwsze plany, pojawiały się pomysły, coś tam się w głowach rodziło, potem były kolejne kombinacje, nowe pomysły aż w końcu wykluło się coś co nazwaliśmy "Wehikuł czasu"! Tak właśnie nazywa się siódma edycja naszego Wormsaka na którego już teraz bardzo gorąco zapraszamy z całych sił i z całej swojej wariackiej energii!

Na razie jest niewiele ale misja pod kryptonimem Wormsak: wehikuł czasu już się rozpoczęła! Nie wiele ale już coś jest! Jest plakat z tytułowym wehikułem czasu latającym gdzieś w przestworzach (ciekawe gdzie wyląduje bo jak na razie nie ujawniamy bazy!), jest też... oficjalna wormsakowa stronka! Tak jest - nasz marsz doczekał się swojej własnej, oddzielnej, poświęconej tylko jemu stronki!

Adres stronki to oczywiście www.wormsak.eu i to już brzmi na prawdę poważnie! Co na tej stronce możecie znaleźć i co będziecie mogli znaleźć? (bo jak na razie cały czas jest jak polskie drogi czyli w budowie) Wszystko co wiąże się z siódmą edycją Wormsaka. Będzie tam regulamin, zdjęcia, zdjęcia z budowy  tras, wszelkie informacje i newsy, zapisy i inne bajery. Będzie też coś co zajęło nam bardzo dużo czasu czyli... archiwum poprzednich edycji! Jeszcze nie jest w pełni ukończone ale zbliżamy się do tego! 

Pomyśleliśmy, że najwyższy czas wejść w bardziej profesjonalny poziom i przenieść informacje o wormsaku na oddzielną stronkę. Tutaj na blogu było spoko ale wiecie, jak ktoś nie wiedział o co chodzi to informacje na blogu mogły być nieco chaotyczne. A tam ma być francja elegancja ze wszystkim! 

No to w takim razie odsyłamy Was po więcej info na wormsakową stronkę! 

Teraz czeka nas dużo pracy więc pewnie znowu nieco zaniedbamy bloga ale tylko dlatego aby zrobić super, fajną imprezę jakiej świat nie widział. Oby się to udało! A roboty jest dużo oj dużo, ale taka praca to sama radocha. 

A najbliższy czas dla nas to nagłośnienie sprawy. Jest taka sytuacja - chcemy tego Wormsaka maksymalnie rozgłosić, tak żeby wiecie, że otworzysz lodówkę a tu wormsak! I prosimy Was tutaj o pomoc przede wszystkim w propagowaniu naszej imprezy na fejsbuku bo to jest w tym momencie największa siła w internecie! Zapraszajcie znajomych, zawiadamiajcie ich, polecajcie nasza imprezę! Niechaj idzie w świat radosna nowina iż nadlatuje wormsakowy wehikuł czasu!


No a my mamy nadzieję, że już niedługo info o Wormsaku obiegnie inowski, internetowy świat:) 

No to bierzemy się do roboty bo Wormsak tuż tuż (nie to co wiosna niestety...)!

2 komentarze :

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets