niedziela, 10 marca 2013

Puchar Borów Tucholskich po raz szósty!Długo zwlekaliśmy z plakatem... ale oto jest on w swojej pełni blasku! Trochę nad nim posiedzieliśmy i jest wreszcie gotowy! W samą porę bo już za tydzień startujemy z szóstą edycją PBT! Na pierwszy ogień idzie Bielowszczak. Tym razem na plakacie wyjątkowo widnieją również imprezy zaliczane do PWP, w tym dwie z PBT. W ogóle to poszliśmy z tym plakatem w inną stronę, nie ma zdjęć, nie ma ani jednego logo organizacji, a jest tylko jedno najważniejsze - Logo Pucharu Borów które się pięknie wyłania w świetlistej zieleni wśród czarnych, ciemnych drzew! No ach i och! Zapraszamy gorąco na imprezy PBT a już w ogóle to na naszego Wormsaka :)

PS. Ale jakbyście zobaczyli pierwszą wersję plakatu to byście chyba załamali ręce i zapłakali gorzko. Dobrze że wena twórcza przyszła w odpowiedniej chwili!

3 komentarze :

 1. plakat pierwsza klasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  marian

  OdpowiedzUsuń
 2. Od jakiegos czasu siedze w szpitalu i starwormsowa lektura jest obowiazkowym punktem kazdego z dni. Plakat sprawia, ze chce sie ruszyc w las szukac lampionow :) Przy odrobinie szczescia, do zobaczenia na ktorejs z kolejnych edycji PBT,

  Olej

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzymy powrotu do zdrowia Olej! No to w takim razie po takich miłych słowach musimy tu więcej pisać! Dzięki!

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets