sobota, 2 lutego 2013

Kalendarz ZIMnO!


KLASYFIKACJA ZIMNO TUTAJ! KLASYFIKACJA ZIMNO TUTAJ!

Dzień dobry państwu bardzo serdecznie witam państwa w ten jakże błotnisto-plepnisty weekendowy dzionek! Dzisiaj będzie dość wariacyjnie bo ogłosimy kalendarz ZIMnO. Pomimo że ZIMnO trwa już od listpopada, a pierwszy jego marsz odbył się wtedy gdy... nie było jeszcze tak na dobrą sprawę to dziś, po dwóch miesiącach ogłaszamy kalendarz! I zapraszamy do uczestnictwa!


Nie będzie obrazka tym razem będzie sam suchy tekst. Na tyle dziś mokro, a wiem bo byłem dziś biegać i nawet w kałużę wpadłem, że trzeba dać suchy tekst. Oto on, spis imprez, kalendarz ZIMnO:

24 listopada - Listopadowe InO - Będźmierowice (Piotrek Nowak Luks "Pol" Czersk)
4 grudnia - Malo 12 - Nocna impreza na orientacje - Starogard Gdański (Malo)
31 grudnia - Sylwestrowa Gra miejska - Czersk (Piotr Czarny Czarnowski, Filip Fierek Luks "POL" Czersk)
26 stycznia - Zimowisko - Starogard Gdański (Malo)
14 lutego - JAKAŚ TAM IMPREZA ROBAKÓW STAR WORMS ALE DATA SIĘ JESZCZE ZMIENI TAK TYLKO PODAJEMY BO NIE WIEMY JESZCZE CO GDZIE I KIEDY
23 lutego - InO Bojowisko - Szlachta (Ola Momot, Aga Pozorska Luks "POL" Czersk)

Tam przy niektórych imprezach nawet dałem linki do tych imprez, są tam gdzieniegdzie wyniki i nawet zdjęcia. To sobie można pooglądać. 

Jak na razie tadam, tadam! Tak wygląda kalendarz ZIMnO! Jeszcze mogą dojść jakieś imprezy, coś tam się może zmienić ale tak mniej więcej jest on nakreślony. 

Jakby tego mało, dzisiaj wieczorem będzie też klasyfikacja ZIMnO. Zidek już nad nią pracuje w pocie czoła na swoim lapku. Z klasyfikacją są małe problemy bo tam nie ma wielu nazwisk to zobaczymy jak to wyjdzie, wszystko będzie na czuja za pewne. 

Regulamin imprezy jest taki że trzeba się na tych imprezach super bawić i się integrować i uczyć się InO zarówno od strony uczestnika i organizatora. Zasada jest taka że impreza może wyglądać w każdy możliwy sposób, tak jak zawsze było w ZIMnO. Jakie tam kto wymyśli zasady tak będzie. No a punktacja jest następująca: w TZ miejsce pierwsze 10pk, drugie - 9, trzecie - 8. A w TD jeśli jest to: pierwsze miejsce 5pkt, drugie 4pkt, trzecie3pkt itd.

Każdy wie mniej więcej o co chodzi no to spoko.

Puchar zbliża się do końca i oby ta diabelska zima też już się skończyła bo to się żyć nie da w takich warunkach! Ciągle tylko zimno i wieje i dobrze że te marsze chociaż są. 

No to zapraszamy jeszcze na te dwie jak na razie ostatnie imperzy ZIMnO - naszą nie wiadomo jaką i kiedy oraz debiutancką imprezę dziewczyn! Tam to jest obecność obowiązkowa!!!

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets