niedziela, 13 stycznia 2013

10 LATWcześniej pisałem o tym że ten rok będzie rokiem robali. W kuluarach też były takie szmery, że to będzie nasz rok pod pewnymi względami. Czas wyłożyć kawę na ławę i rozwiać wszelkie wątpliwości! Lejdis & dżentelmen, tom & jerry! ROK 2013 JEST 10 ROKIEM DZIAŁALNOŚCI STAR WORMS!!!

Tak, tak to nie żarty, to nie przelewki! To już 10 rok robale funkcjonują tu i ówdzie jako STAR WORMS! Kalendarzowo minęło już 10 lat od tej chwili kiedy zebraliśmy się przy wspólnym stole (okrągły nie był ale to nie ważne) i wymyśliliśmy to coś, ten twór który trwa już 10 rok!10 lat to jest cały szmat czasu. To jest pokolenie! A jak wiadomo każde pokolenie ma własny czas, jak to Kombi śpiewa i trąbi. To nie tylko pokolenie ale to cała nieskończoność wariacji, cała galaktyka przeżytych wspólnie przygód, chwile załamki, czasami nerwówki, cała beczka (nie no więcej! zdecydowanie!) śmiechu, wiele znajomości na lata, przyjaźni na zawsze. No tyle już razem przeszliśmy (kilometrów i życiowo!) że w łepetynach nam się to już powoli nie mieści!

To jest wyjątkowy rok dla nas. Tym bardziej że przez te 10 lat sytuacja w STAR WORMS wyglądała przeróżnie. Raz było ekstra, było też czasem konfliktowo, było bezczynnie ale od kilku już dobrych lat rozpędzamy się coraz bardziej i bardziej. Jest coraz lepiej, a będzie jeszcze lepiej! Wkraczamy w nową dekadę w wyborowych nastrojach!

Jest jubileusz - trzeba świętować. I my chcemy to robić na całego! Mamy więc z tym czasem związanych kilka planów o których poniżej.

- Jubileuszowe logo! Na ten rok przygotowaliśmy (tzn no domyślcie się sami kto to przygotowywał) jubileuszowe logo, które przez najbliższe 12 miesięcy zastąpi tamto. Logo jest stalowe i święcące czyli dobrze odzwierciedla ducha ekipy na stan obecny! Na pierwszy rzut oka widać, że jest diablo mocne i tak to ma z nami być w tym roku!

- Wormsak! Ma być najlepszy z dotychczasowych, najbardziej wariacyjny, ma przyciągnąć najwięcej ludzi! To się po prostu musi udać bo już teraz wiemy wszystko co i jak i teraz się za to wziąć tylko! No i w tym roku Wormsak doczeka się swojej własnej, oddzielnej stronki na której pojawi się wszystko, dosłownie wszystko na temat VII edycji jak i tych wcześniejszych!

- Prócz Wormsaka będą jeszcze dwa jubileuszowe marsze! Jeden w ZIMnO, a drugi latem. Będzie się działo!

- Wspominki, wspominki! Przez tyle lat i dni mamy co wspominać, a wiele z fajnych chwil mamy utrwalonych na zdjęciach. To sobie trochę powspominamy na fejsbuku stare i te nowsze czasy od czasu do czasu. Zrobimy taki mini pokaz slajdów przez cały rok!

- Księga dla potomnych! Żeby nikomu z potomnych to 10 lat nie umknęło to trzeba to jakoś przenieść na papier i spisać te wszystkie dzieje! A więc w tym roku będzie trochę historii wormsowej niemalże od A do Z!

- niespodziewajki! Będą też różne niespodziewane niespodzianki! Zobaczymy co my tam wymyślimy:) coś nam może przyjdzie do głowy.

To nas czeka pracowity rok przez ten jubileusz! No i bardzo fajnie bo już od 10 lat mamy z tym wszystkim taką radochę że nawet nie wiecie i ciągle nas to bawi wszystko i cieszy! Świętujcie razem z nami ludziska! Wypijcie za zdrowie robali, popatrzcie w gwiazdy z myślą o nas, pomyślcie życzenie, zróbcie tort i zdmuchnijcie świeczki, bawcie się i tańczcie się i wszystko na raz!

AHA NO I CZEKAMY NA PREZENTY! :)
Nie no to był żart :)


hmmmmmmmmmm no chociaż w sumie toooo.. :)

8 komentarzy :

 1. Tekścior super wariacyjny teraz tylko oby się udało wszystko i będzie git majonez!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i powodzenia dla wszystkich członków grupy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To już 7 wormsak będzie? a ja pierwszy pamiętam jak by wczoraj był, no dobra, jak by tydzień temu był ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. No ja ci mówię, tak ten czas leci! Ja też pamiętam jak dziś jak tą herbatę całą wytrąbiliśmy (to akurat na dwójce było)! No i na jedynce spotkanie z mordercą w towarzystwie krowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ahh był tego wszystkiego ile wspomnień. To czas dla nas na prawdę szczególny, gdzie jesteśmy dumni z tego co przeżyliśmy i to wszystko co było związane z nami. Zmiany personalne (na lepsze) potem różne zwroty akcji i już proszę bardzo - 10 lat. To był również czas kiedy zajmowałem się astronomią. Piękne to były czasy. Dżeki udawał Son Goku i takie tam swoje magie, ja szalałem na boisku. Oj na prawdę my czujemy się wręcz trochę jak legenda. Najdłużej my z Dżekim wspominamy początki, które były dla nas szczególne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oficjalne urodziny 11 maja?
  Zrobię wszystko, by przybyć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. 11 maja? To było 19 lipca urodziny SW4.

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o podpisywanie się pod komentarzami (imię, pseudonim, kontakt)

 
Copyright 2003-2013 STAR WORMS
Blogger Wordpress Gadgets